, czwartek 6 października 2022
Skoczowskie kobiety pomagają hospicjum
To już kolejne spotkanie organizowane przez Skoczowskie Stowarzyszenia Kobiet Aktywnych TRYUMF z okazji Dnia Kobiet. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Skoczowskie kobiety pomagają hospicjum

JM
Skoczowskie kobiety pomagają hospicjum

Spotkanie odbędzie się 8 marca o godz. 18.00 w Restauracji Baldi w Harbutowicach. fot. mat. pras.

Z okazji Dnia Kobiet Skoczowskie Stowarzyszenie Aktywnych Kobiet TRYUMF zaprasza wszystkie swoje sympatyczki na spotkanie "Kobiety kobietom", które odbędzie się 8 marca o godz. 18.00 w Restauracji Baldi w Harbutowicach.

W programie spotkania m.in. pokazy mody codziennej, eleganckiej i awangardowej, makijażowe nowości, spotkanie ze specjalistami w dziedzinie zdrowia, urody, sprawności fizycznej, kosmetyki i mody, nauka tańca Zumba, liczne atrakcje i niespodzianki.

W części artystycznej wystąpią soliści Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk".

Spotkanie odbędzie się 8 marca o godz. 18.00 w Restauracji Baldi w Harbutowicach. Wstęp w wysokości 10 zł jest równocześnie cegiełką na Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych Hospicjum "Otwarte Drzwi". Bilety do nabycia w Skoczowie: Kantor, Rynek 13 oraz w sklepie Moda, Rynek 6.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama