, środa 19 czerwca 2024
Rajdowy Ustroń, Rynek, centrum miasta
"Mistrzowie w pasach" Kajetan i Zosia fot: fot. mat.pras.Dodaj do Facebook

Rajdowy Ustroń, Rynek, centrum miasta

4 września w Ustroniu „Mistrzowie w pasach” z Kajetanem Kajetanowiczem zakończą letnie tournée po Polsce edukując uczestników wydarzenia, jak zapinać pasy i montować foteliki w pojazdach.

„Mistrzowie w pasach” kończą letnie tournée w Ustroniu z Kajto

4 września w Ustroniu „Mistrzowie w pasach” z Kajetanem Kajetanowiczem zakończą letnie tournée po Polsce edukując uczestników wydarzenia, jak zapinać pasy i montować foteliki w pojazdach. Oprócz akcji instruktażowych zaplanowano zabawy dla dzieci oraz atrakcje dla dorosłych. Nie zabraknie prezentów, niespodzianek i nagród w konkursach. Kajto, Ambasador kampanii społecznej „Mistrzowie w pasach” ma swój specjalny udział w programie. Ponownie będzie można zobaczyć jego rajdowy samochód. 

Ogólnopolska kampania społeczna „Mistrzowie w pasach” w zakresie prawidłowego zapinania pasów bezpieczeństwa w pojazdach jest realizowana w całej Polsce już po raz trzeci. Grupą docelową są kierowcy i pasażerowie, w szczególności ci najmniejsi. Podczas kończącego turnee Mistrzów pikniku z rajdowcami uczestnicy dowiedzą się, jak ważny jest nawyk prawidłowego zapinania pasów bezpieczeństwa oraz jak montować foteliki, by podróż z dziećmi była bezpieczna. Kajetan Kajetanowicz, ambasador kampanii, przedstawi kwestie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Opowie, jak prawidłowo zapięte pasy uratowały mu życie podczas rajdu. Nie zabraknie materiałów szkoleniowych dla dorosłych i niespodzianek dla maluchów. Dzieci będą mogły układać puzzle z rajdowcami, kolorować książeczki i brać udział w konkursach, za które otrzymają prezenty. Uczestnicy pikniku będą mieli szanse w kontrolowanych warunkach przeżyć zdarzenie drogowe dzięki specjalnym symulatorom: symulatorowi zderzeń, symulatorowi dachowania oraz symulatorowi wybuchu poduszki powietrznej. Program Rajdowego Ustronia jest bardzo bogaty: pokazy rajdowe (rajdowcy Ustronia), animacje dla dzieci, stoiska edukacyjno-rozrywkowe, wystawa „rajdowa”. Wieczorem odbędą się koncerty zespołu THE POLISH oraz AKURAT.

„Mistrzowie w pasach” zapraszają na ustroński Rynek od 10.00 do 22.00.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama