, niedziela 21 kwietnia 2024
Pożegnajmy wakacje na kółkach
Impreza odbędzie się w piątek, 30 sierpnia o godz. 21.00. Zaproszenie skierowane jest również do biegaczy, którzy chcieliby ten wieczór spędzić aktywnie.  fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Pożegnajmy wakacje na kółkach

SM
- Pożegnajmy wakacje po obu brzegach Olzy! - apelują inicjatorzy akcji, którzy zapraszają mieszkańców obydwu brzegów Olzy do aktywnego pożegnania lata.

Akcja skierowana jest do osób, które lubią spędzać czas aktywnie jeżdżąc na rowerze, rolkach, hulajnodze, deskorolce, wrotkach itp.
Wszyscy chętni powinni pojawić się na deptaku spacerowy w Czeskim Cieszynie (na moście sportowym), skąd wyruszy peleton, który w planach ma wspólny przejazd przez most, okrążenie Olzy oraz powrót do Parku Sikory.

Impreza odbędzie się w piątek, 30 sierpnia o godz. 21.00. Zaproszenie skierowane jest również do biegaczy, którzy chcieliby ten wieczór spędzić aktywnie.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FnAKlI8jmFg

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama