, sobota 25 maja 2024
Najlepsze dyplomy w Zamku Cieszyn
Najlepsze dyplomy w Zamku Cieszyn fot: Stefan MańkaDodaj do Facebook

Najlepsze dyplomy w Zamku Cieszyn

Redakcja
Za nami wernisaż prac laureatów 21. edycji międzynarodowego przeglądu Graduation Projects. W sali wystawowej Zamku Cieszyn można oglądać najlepsze prace dyplomowe studentów kierunków projektowych z Polski, Czech, Słowacji i Węgier.

W ramach finałowej wystawy podsumowującej 21. edycję międzynarodowego przeglądu zaprezentowanych zostało 29 laureatów, w tym 14 reprezentujących prace w kategorii 2D i 15 dyplomów w kategorii 3D. Wybór najlepszych prac nie był łatwy, gdyż w sumie do przeglądu zgłoszonych zostało 215 prac. O wyborze najlepszych dyplomów zdecydowało profesjonalne jury konkursu w składzie Agata Korzeńska, Balázs Balogh, Czesława Frejlich, Ferenc Laufer, Filip Tofil, Filip Blažek, Huy Pham, Magdalena Chorąży-Suchy, Marcel Bencik oraz Marián Laššák.

Na wystawie w Cieszynie można podziwiać 6 prac absolwentów z Czech, 16 prac z Polski, 3 prace ze Słowacji oraz 4 prace z Węgier. Finałowe dyplomy reprezentują uczelnie w Bratysławie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Pradze, Warszawy oraz Zlinie.

Wystawa czynna codziennie od 10 marca do 28 maja w godz. od 10:00 do 17:00 Zamek Cieszyn, sala wystawowa, budynek A.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama