, czwartek 20 czerwca 2024
Lato na Barbarze
Lato na Barbarze fot: mat. prasoweDodaj do Facebook

Lato na Barbarze

Halina Malynovska
Osiem wakacyjnych weekendów pełnych kultury, sportu, relaksu i zabawy podczas festiwalu „Lato na Barbarze”

Festiwal “Lato na Barbarze” odbywa się na terenie kopalni Barbara, który został opuszczony po zakończeniu wydobywania węgla.

- Chcemy pokazać potencjał tego miejsca i w połączeniu z innymi projektami, ożywić to miejsce nie tylko dla mieszkańców, ale także dla osób z okolicznych regionów i Czech, ponieważ zdecydowanie warto je odwiedzić – stwierdził Václav Palička, członek zarządu spółki MSID.

Wakacyjne weekendy zaoferują wiele wydarzeń. Dzień Lekkoatletyki dla entuzjaści sportu. Yoga & Physio FEST zaprasza fanów zdrowego stylu życia. Przenieść się w przeszłość można będzie na Dzień Górniczy, podczas którego umundurowani karwińscy górnicy zaprezentują lokalne tradycje. Odbędzie się również dzień poświęcony historii starej Karwiny. Niezapomniane wrażenia w postaci romantycznego wieczoru filmowego pod wieżą szybową na Kino Letnie i letnia sala taneczna dla tych, którzy chcą spędzić wieczór w rytmie latynoamerykańskich melodii. Odbędzie się także festiwal muzyki elektronicznej.

Dla miłośników sztuki teatralnej — legendarny spektakl „Krzywy kościół” w Kopalni Barbara. Spektakl wystawiony zostanie dwa razy w sobotę 26 i niedzielę 27 sierpnia o godzinie 20:30.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama