, piątek 23 luty 2024
Kolorowo w Dębowcu na koniec wakacji
Eksplozja Kolorów to popularna zabawa polegająca na wyrzucaniu w górę kolorowych proszków, które w efekcie tworzą następnie wielką barwną chmurę. fot: FJDDodaj do Facebook

Kolorowo w Dębowcu na koniec wakacji

FJD
Kolorowo w Dębowcu na koniec wakacji


Kolorowo w Dębowcu na koniec wakacji


Kolorowo w Dębowcu na koniec wakacji

Na zakończenie wakacji, Gmina Dębowiec w minioną sobotę zorganizowała dla dzieci imprezę pod hasłem “Eksplozja Kolorów”, która odbyła się na szkolnym boisku.

Eksplozja Kolorów to popularna zabawa polegająca na wyrzucaniu w górę kolorowych proszków, które w efekcie tworzą następnie wielką barwną chmurę.Tak właśnie przebiegała ta zabawa w Dębowcu, podczas której atmosfera wesołości udzieliła się wszystkim uczestnikom. Bawiły się dzieci, młodzież, a także dorośli, jednoczenie śpiewając i tańcząc w rytm miłej muzyki. Wszyscy uczestnicy szaleli bez końca w chmurach kolorów, a także robili sobie niesamowite kolorowe zdjęcia. Wyrzuty kolorowych proszków były powtarzane trzykrotnie w godzinnych odstępach, dlatego żeby wszyscy uczestnicy tej imprezy znaleźli odpowiednie dla siebie miejsce do zabawy na placu boiska. Kolorowe proszki dostarczyła firma “Holi’, która jest pionierem takich kolorowych imprez. Jak zapewnia producent jej kolorowe proszki nie powodują żadnych podrażnień pomimo, że charakteryzują się bardzo intensywną barwą, które w powietrzu tworzą kolorowe chmury. Kolorowe proszki o których mowa produkowane są na bazie naturalnego talku, który znacznie obniża palność i są także łatwe są w zmywaniu i nie powodują trwałych zabrudzeń.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama