, poniedziałek 22 kwietnia 2024
Gwiaździsty Rajd Rowerowy Żabimi Szlakami
fot. materiały prasowe Dodaj do Facebook

Gwiaździsty Rajd Rowerowy Żabimi Szlakami

Około 100 rowerzystów zmęczonych ale uśmiechniętych dotarło do mety Gwiaździstego Rajdu Rowerowego Żabimi Szlakami zorganizowanego 1 października w Drogomyślu.

Około 100 rowerzystów zmęczonych ale uśmiechniętych dotarło do mety Gwiaździstego Rajdu Rowerowego Żabimi Szlakami zorganizowanego 1 października w Drogomyślu.

Udział w rajdzie rowerowym był nie tylko okazją do aktywnego i miłego spędzania czasu, ale również do lepszego poznania okolicznych terenów. Malownicze trasy liczyły około 30 km, a każdy z rowerzystów mógł dokonać wyboru którą z nich pokona. Pogoda, jak i dobre humory wszystkim dopisały, a wyprawa połączyła pokolenia.

Na starcie cyklistów przywitali i bezpiecznej drogi życzyli Prezes Klubu "Eko" Maria Gębusia, Zastępca Burmistrza Strumienia Magdalena Suchanek-Kowalska oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Czesław Greń. Nie zabrakło przedstawicieli czeskiego miasta Petřvald.

Wydarzenie zwieńczyło spotkanie na terenie klubu LKS „Błyskawica” Drogomyśl. Aby miłośnicy dwóch kółek nie poczuli głodu zadbały Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Drogomyślu, a także przedstawicielki drogomyskiego Koła Macierzy Ziemi Cieszyńskiej.

Wydarzenie zorganizował Klub Ekologiczny „EKO” z Drogomyśla przy współpracy z Sołectwem Drogomyśl i Gminą Strumień.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama