, poniedziałek 20 maja 2024
Dni teatru w Cieszynie
Dni teatru w Cieszynie fot: Źródło: https://teatr.cieszyn.pl/repertuar/xxvi-dni-teatru-w-teatrze-cieszynskimDodaj do Facebook

Dni teatru w Cieszynie

Redakcja
Pierwszy weekend marca pożegna zimowe klimaty odrobiną śmiechu. Teatr A. Mickiewicza w Cieszynie zaprasza na 3 komediowe spektakle.

26 edycja Dni Teatru przewiduje trzy spektakle. W programie:

3 marca o godzinie 19:00 będziemy mogli obejrzeć sztukę „Najsłodszy owoc” Stefana Vogla. Zwrotna opowieść o czwórce przyjaciół ze szkoły podstawowej. Już jako dorośli ludzie ,,pożenieni” ze sobą zastanowią się, co by było gdyby zamienili się z sąsiadami rolami oraz partnerami.

4 marca o godzinie 18:00 zostanie zaprezentowana ,,Cudowna terapia” której autorem jest Daniel Glattauer. Państwo Dorek postanawiają się rozstać, jednak nim do tego dojdzie wybierają się do wybitnego psychoterapeuty, tym samym dając sobie ostatnią szansę. Ona – kobieta z pretensją i on – nadwrażliwy choleryk. Czy uda im się pojednać kiedy ich jedynym wspólnym punktem jest urządzanie sobie piekła?

5 marca o godzinie 18:00 zobaczymy spektakl ,,Ławeczka w słońcu”, której autorem jest Ron Clark. Na scenie zobaczymy dwoje wieloletnich przyjaciół, których różni niemal wszystko. Relacja Harolda oraz Alfreda da nam wiele powodów do śmiechu. Jeden to rozmemłany księgowy, który na wszystko narzeka, drugi – podstarzały lowelas kochający życie. Każdy marzy o odmienieniu swojego życia, kiedy pewnego dnia na ławeczce zasiądzie Adrienne.

Bilety oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie: https://teatr.cieszyn.pl

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama