, sobota 25 maja 2024
Avion dla moli książkowych: Dyskusyjny klub czytelników
Lubisz czytać książki? Nie masz nikogo z, kim mógłbyś się podzielić swoją opinią na ich temat?  fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Avion dla moli książkowych: Dyskusyjny klub czytelników

RED. / MAT.PRAS.
Dyskusyjny klub czytelników w czytelni i kawiarni Avion już 14 marca o godz. 17.00. Kolejne spotkania w każdy drugi poniedziałek miesiąca.

Lubisz czytać książki? Nie masz nikogo z, kim mógłbyś się podzielić swoją opinią na ich temat? Interesuje Cię, co o tej samej książce sądzi inna osoba? Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś/aś „tak”, dyskusyjny klub czytelników w czytelni i kawiarni Avion jest dla Ciebie stworzony.

- Będziemy dyskutować o przeczytanych książkach, poznawać nowe. Być może Twoja ulubiona książka na Ciebie jeszcze czeka… Zapraszamy w każdy drugi poniedziałek miesiąca - mówi prowadząca klub Roksana Waraksa.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

ciekawe, pożyteczne, cenne - szczególnie w kryzysie czytelnictwa...

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama