, poniedziałek 24 czerwca 2024
W Sosnoswcu zaginęło 6-miesięczne dziecko
Dziewczynka ma ok. 60-70 cm wzrostu, oczy koloru ciemnozielonego (oliwkowe), widoczny wyrzynający się ząb - dolna jedynka, włosy bardzo krótkie, koloru ciemnobrązowego wytarte z tyłu głowy. fot: fot. KWP KatowiceDodaj do Facebook

W Sosnoswcu zaginęło 6-miesięczne dziecko

JM, KWP KATOWICE [AKTUALIZACJA 03.02.2012]
W Sosnoswcu zaginęło 6-miesięczne dziecko

Osoby, które mogą pomóc w wyjaśnieniu tej sprawy proszone są o kontakt z sosnowieckimi policjantami pod nr tel. 32 296 12 55 lub z najbliższą jednostką policji pod nr tel. 997. fot. KWP Katowice

Poszukiwania 6-miesięcznej Madzi nadal trwają. Policjanci nie dysponują w tej chwili żadnymi dowodami, które potwierdzałyby wersję matki, mówiącą o ukryciu przez nią zwłok dziecka. Trwają oględziny i dokładne przeczesywanie terenu wskazanego przez kobietę. - Nadal nie wykluczamy żadnej z wersji zdarzeń, które były przez śledczych sprawdzane do tej chwili - poinformowała śląska policja.

We wtorek, 24 stycznia, około godz. 18.00 dyspozytor pogotowia ratunkowego powiadomił dyżurnego sosnowieckiej komendy policji o młodej kobiecie, która na ul. Legionów z nieustalonych dotychczas przyczyn straciła przytomność.

Z relacji 22-letniej sosnowiczanki wynikało, że gdy się ocknęła, stwierdziła, że w wózku nie ma jej 6-miesięcznej córki Magdaleny. Natychmiast na miejsce skierowane zostały wszystkie dostępne siły. Oprócz sosnowieckich policjantów, do zakrojonych na szeroką skalę poszukiwań włączyli się zabezpieczający imprezę sportową mundurowi z katowickiego Oddziału Prewencji. - Przeczesano rozległy teren wokół miejsca zdarzenia, pobliski park oraz blokowiska. Przesłuchani zostali rodzice dziecka. Poszukujemy również świadków zdarzenia - mówi asp. Adam Jachimczak z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

Policja prosi o pomoc w odnalezieniu dziecka

Rysopis: wzrost ok. 60-70 cm, oczy koloru ciemnozielonego (oliwkowe), widoczny wyrzynający się ząb - dolna jedynka, włosy bardzo krótkie, koloru ciemnobrązowego wytarte z tyłu głowy.

Dziewczynka ubrana była w różową czapkę z białym trójkątem z przodu, dwuczęściowy pluszowy komplet koloru beżowego zapinany na zamek, spodnie w tym samym kolorze, białe rękawiczki. Wraz z dzieckiem zniknął kocyk koloru różowego w różnokolorowe misie.

Wszystkie osoby, które przebywały około 18.00 na ul. Legionów, widziały osobę z podobnym dzieckiem, lub mogą posiadać jakiekolwiek informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt z sosnowieckimi policjantami pod nr tel. 32 296 12 55 lub z najbliższą jednostką policji pod nr tel. 997.

Komentarze: (3)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

mim zdaniem to nie jest wcale wina matki poprostu morze sobie to wymyśliła

Zgadzam się wystarczy jeden pedofil który jest w okolicy zobaczy zdjęcie dziecka na portalu i masz po dziecku. Kiedy tylko zwrócisz wzrok w inną stronę . Do wszystkich : Rodzicu bądź poważny !!!!

Po tej tragedii proponuję wszystkim mamom usunięcie zdjęć swoich pociech z portali społecznościowych, a rodzinie i temu szkrabowi bardzo współczuję i modlę się o szczęśliwe zakończenie

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama