, wtorek 23 kwietnia 2024
Skoczów: Informacja o bombie - ewakuacja Ratusza!
Drogą mailową przyszłą anonimowa informacja o podłożonej bombie w Urzędzie Miejskim w Skoczowie. fot: ARC SPOTDodaj do Facebook

Skoczów: Informacja o bombie - ewakuacja Ratusza!

RED.
W Skoczowie policja bada prawdziwość informacji o podłożeniu ładunku wybuchowego w Ratuszu. Burmistrz zadecydował o ewakuacji wszystkich pracowników Urzędu Miejskiego w Skoczowie.

Dziś wczesnym popołudniem drogą mailową przyszła anonimowa informacja o podłożonej bombie w Urzędzie. Procedury sprawdzające trwają nie tylko w Skoczowie. Jak dowiadujemy się, podobne informacje o bombie trafiły też w tym samym czasie do szeregu placówek w całym województwie, w tym w powiecie cieszyńskim m.in. w Hażlachu i Cieszynie. Wszędzie trwają kontrole, czy informacja o bombie jest prawdziwa.

Jak informuje nas asp. Marcin Puchalik ze skoczowskiego komisariatu, do komisariatu policji w Skoczowie informacja o podłożonym ładunku wybuchowym w Urzędzie Miejskim trafiła kilkanaście minut po godz. 13.00. W tej chwili w Ratuszu trwają czynności kontrolne prowadzone przez policję, a burmistrz Skoczowa zadecydował o ewakuacji wszystkich pracowników.

Jak dowiadujemy się, nie w każdej gminie zarządzono ewakuację po przyjściu informacji o podłożonym ładunku. - We wszystkich urzędach czy innych instytucjach policja prowadzi przeszukanie, ale nie stwierdzono zagrożenia, więc nie jest prowadzona ewakuacja - informuje nas Rafał Domagała, oficer prasowy cieszyńskiej policji.

Akcja informująca o bombie jest zmasowana i ogarnęła dziś całą Polskę, w tym szereg miast z województwa śląskiego. Alarmy bombowe odnotowano w województwie lubelskim, dolnośląskim, pomorskim i mazowieckim. Jak podaje "Dziennik Wschodni", zgłoszenia o podłożeniu bomby dotarły m.in. do Urzędu Skarbowego w Biłgoraju, Izby Obrachunkowej w Lublinie, Urzędu Skarbowego i Sądu Rejonowego w Kraśniku. Jak podają użytkownicy mediów społecznościowych, alarmy bombowe zgłoszono też m.in. w warszawskich i wrocławskich sądach.

Komentarze: (8)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Jedna z zasad marketingu mówi że nie ważne jak o tobie mówią byle tylko mówili więc może ktoś z rzadzących poszedł tą drogą i maila posłał...

Antek Zamachowiec z ziomami równają teren pod nowe ustawy inwigilacyjne?...

Albo Ążey przygotowuje teren pod pamiętne obozy!!

Ążey... to ten dumny Uofca Yeleni?

Niektórzy mówią, że sam ma poroże! Ale to złośliwi jacyś...

Bardzo niemádry ten burmistrz, narazil budzet na koszty. Gdyby ktos naprawde chcial wysadzic budynek, to by nie ostrzegal. Terrorysci z Paryza i Brukseli nie ostrzegali przed zamachami..

To kolejna zaplanowana akcja szKODników

No wreszcie jakies ciekawe wiadomosci !!!!

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama