, piątek 21 czerwca 2024
Pożar na ulicy Menniczej w Cieszynie
Obecnie pożar jest już dogaszany. fot: ARC SPOTDodaj do Facebook

Pożar na ulicy Menniczej w Cieszynie

RED.
Obecnie trwa akcja dogaszania pożaru lokalu przy ul. Menniczej 28 w Cieszynie. Nie ma ofiar. Jak informuje policja, mieszkaniec płonącego lokalu został przewieziony do szpitala na obserwację.

Jak informuje nas Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Cieszynie, ok. godz. 16.00 przy ulicy Menniczej 28 w Cieszynie wybuchł pożar. Na miejscu były jednostki gaśnicze, pogotowie i policja. Obecnie trwa akcja dogaszania pożaru. Policja zbada przyczyny pożaru.

Komentarze: (2)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Trzeba było siedzibę straży pożarnej umieścić jeszcze dalej od miasta. Może w Marklowicach? Nie dość, że jadą z końca świata, to jeszcze na Menniczą od Frysztackiej jadą przez Liburnię, rondo obok starostwa, rondo obok nieżyjącego dworca PKS zamiast Michejdy. Masakra.

oczywiście organizacja po cieszyńsku - nikt nie kieruje ruchem, wjedziesz w Menniczą i praktycznie nie masz prawa wyjechać, nie łamiąc przepisów. wycofać się nie możesz, na Rynku zakaz ruchu wokół, ulica przed wozami strażackimi, bodajże Olszaka - zakaz wjazdu. I oczywiście nikogo kierującego ruchem. Pewnie pogoda nie za ładna na opuszczenie nagrzanych biur. Żałosne

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama