, sobota 13 kwietnia 2024
Po spożyciu alkoholu wymusił pierwszeństwo
W obu przypadkach postępowanie wyjaśniające prowadzi policja. fot: ARCDodaj do Facebook

Po spożyciu alkoholu wymusił pierwszeństwo

JM
Do dwóch kolizji w przeciągu dwunastu godzin doszło na drogach naszego regionu. W Ustroniu 32-latek ze Skoczowa wypadł z łuku drogi i uderzył w drzewo, a w Bażanowicach kierujący oplem omegą nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z kierującym volkswagen polo. Sprawca miał 0,22 prom. w wydychanym powietrzu.

Do pierwszego zdarzenia doszło w czwartek, 17 listopada, około godz. 21.30 w Ustroniu Nierodzimiu na ul. Katowickiej. - Kierujący volkswagenem pasatem 32-letni mieszkaniec Skoczowa na lewoskrętnym łuku drogi wypadł z drogi i uderzył w drzewo - informuje asp. Rafał Domagała, oficer prasowy cieszyńskiej policji. Mężczyzna został odwieziony do szpitala. Pobrano mu krew na obecność alkoholu w organizmie.

W piątek, 18 listopada, o godz. 5.15 w Bażanowicach na skrzyżowaniu ul. Katowickiej i Zamkowej doszło do kolejnej kolizji. Kierujący oplem omegą mieszkaniec miejscowości nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu ul. Cieszyńską kierowcy volkswagena polo. W wyniku siły uderzenia opel wypadł z drogi i uderzył w znajdujące się przy skrzyżowaniu ogrodzenia. - Sprawca zdarzenia w wydychanym powietrzu miał 0,22 prom. - informuje Domagała.

W obu przypadkach postępowanie wyjaśniające prowadzi policja.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama