, piątek 21 czerwca 2024
Walentynkowy konkurs z biletami na Hrabi i Jurki
Program "Aktorem w płot" swoją cieszyńską premierę będzie miał 28 lutego w teatrze im. Adama Mickiewicza. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Walentynkowy konkurs z biletami na Hrabi i Jurki

SM
Z okazji święta zakochanych mamy dla naszych Czytelników konkurs, w którym nagrodą jest podwójne zaproszenie na występ kabaretów Hrabi i Jurki. Cieszyńska premiera programu "Aktorem w płot", odbędzie się 28 lutego w teatrze im. Adama Mickiewicza.

Kabaret Hrabi to esencja wzięta z kilku największych polskich kabaretów "młodego pokolenia". Od razu zwrócili na siebie uwagę programem "Demo", który był prezentacją ich możliwości. Publiczność konała ze śmiechu. Później było już tylko gorzej - na każdym kolejnym spektaklu odnotowywano coraz więcej przypadków zasłabnięcia ze śmiechu. Oprócz tego że bawią, potrafią także skłonić do refleksji i wykrzesać z widza emocje jakich na pewno się nie spodziewa. Kabaret Hrabi to także bardzo starannie przygotowane teksty, i popis doskonałej gry aktorskiej. Obecnie kabaret występuje z programami "Kobieta, mężczyzna", "Savoir vivre" oraz "Pienia i jęki".

Kabaret Jurki jest przedstawicielem tradycyjnego w formie kabaretu. Na jego program składają się skecze, monologi i piosenki o różnorodnej tematyce obyczajowo-społecznej: "Wieczorne rozmowy" Mirka i Lucyny, żona podjadająca kiełbasę w nocy, w skeczu "Odchudzanie", parodia programu "Pytanie na śniadanie", czy też monologi Wojtka, Saszy, czy Marylki, które mogą być Państwu znane z TVP2, Radiowej Trójki lub TV Polsat, HBO Na stojaka. Jurki pozwalają sobie na improwizowanie w trakcie skeczy, dzięki czemu występ jest żywy, dynamiczny i za każdym razem nieco inny. Jurki tworzą również piosenkę kabaretową, którą wykonują przy akompaniamencie żywego pianisty.

A jak poradzą sobie, kiedy połączą siły? - Na scenie będzie nas ośmiorgo, ośmiorgu, ośmiorgiem. Dwie kobiety - czyli trochę bioder oraz sześciu przeróżnych typów współczesnego mężczyzny - czyli mrowie - zapowiadają wspólny występ pt. "Aktorem w płot", członkowie kabaretu Hrabi oraz Jurki.

Program "Aktorem w płot" w wykonaniu Kabaretu Hrabi oraz Kabaretu Jurki, zaprezentowany zostanie cieszyńskiej publiczności w piątek, 28 lutego o godz. 17.00 i 20.00. Bilety w cenie: 45 zł, 55 zł, 65 zł są do nabycia w kasie teatru i w systemie on-line: www.bilety.teatr.cieszyn.pl, www.biletynakabarety.pl, www.kabaretowebilety.pl, www.kupbilecik.pl.

W oczekiwaniu na przyjazd kabaretów do Cieszyna zapraszamy do udziału w walentynkowym konkursie, w którym do wygrania jest podwójne zaproszenie na występ kabaretów Hrabi i Jurki, które odbędzie się w sobotę, 28 lutego o godz. 20.00.

UWAGA! KONKURS!

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na nasz adres prawidłową odpowiedź na pytanie: Jaki program zaprezentował kabaret Hrabi, podczas występu w Cieszynie w 2013 roku?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji), numer telefonu. Wygrywa osoba, która jako pierwsza prześle prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową.

Udzielenie odpowiedzi w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama