, piątek 1 lipca 2022
Spektakl Andropauza 2 ponownie w Wiśle
W spektaklu występują: Dariusz Gnatowski, Maciej Damięcki, Piotr Skarga, Michał Pietrzak oraz Matylda Damięcka. Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenie na to wydarzenie. fot: www.andropauza.infoDodaj do Facebook

Spektakl Andropauza 2 ponownie w Wiśle

SM
Kolejny raz w Wiśle Jaworniku będzie można obejrzeć spektakl komediowo-obyczajowy "Andropauza 2", w którym udział biorą: Dariusz Gnatowski, Maciej Damięcki, Piotr Skarga, Michał Pietrzak oraz Matylda Damięcka. Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenie na to wydarzenie. [SPEKTAKL ZOSTAŁ ODWOŁANY]

"Nie ma niewiast w naszej chacie… dopóki się nie pojawią". To właśnie kobieta determinuje losy pięciu sympatycznych bohaterów w sile wieku znanych ze sztuki Jana Jakuba Należytego "Andropauza - męska rzecz!". Zdecydowana odpowiedź na "Klimakterium" zagranej w ciągu dwóch sezonów 500 razy!

Przed nami nowe przygody roztańczonych, rozśpiewanych i pełnych wigoru pensjonariuszy - członków kultowej formacji tanecznej "Andropauza Dance". Czy ich przyjaźń przetrwa próbę… sił w zabieganiu o względy kobiety bezwzględnej i bezwzględnie pięknej? Czy wśród wielu różnic między mężczyzną a kobietą może pojawić się jeszcze jedna różnica - różnica wieku? I na ile jesteśmy silni, żeby umieć być sami?

Męska rzecz być z kobietą, problem pojawia się wtedy kiedy ona jest jedna, a ich pięciu. Autor wychodząc z założenia, że nie ma problemów, są tylko rozwiązania zapewnia o szczęśliwym zakończeniu. Dla kogo? O tym będziecie mogli przekonać się widzowie, bo wojna płci jest odwieczna i w PESEL nie zagląda. Dlatego sztuka dedykowana jest odbiorcom w każdym wieku

Spektakl "Andropauza 2" zostanie wystawiony 28 lutego, o godz. 20.00 w sali kongresowej Hotelu "Stok" w Wiśle Jaworniku. Bilety w cenie: 55 zł (w przedsprzedaży) oraz 60 zł w dniu spektaklu do nabycia w Wiślańskim Centrum Kultury (w godz. 10.00-18.00), Informacji Turystycznej w Ustroniu oraz Hotelu Stok w godz. 15.00-20.00. Rezerwacje pod nr tel. 791 841 267.

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą jest podwójne zaproszenie na spektakl. Nagrodę ufundowało Wiślańskie Centrum Kultury.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na nasz adres prawidłową odpowiedź na pytanie: Kto jest reżyserem spektaklu "Andropauza 2"?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji) oraz numer telefonu.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Wygrywa osoba, która jako pierwsza podeśle prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe. Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową. Bilety będą do odebrania w hotelu "Stok" przed występem.

Wysłanie odpowiedzi w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

Z PRZYCZYN NIEZALEŻNYCH OD ORGANIZATORA SPEKTAKL ZOSTAŁ ODWOŁANY

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama