, niedziela 14 lipca 2024
Restauracja WiP w Cieszynie zaprasza na rodzinny obiad
Restauracja WiP mieści się w Cieszynie, przy ul. Katowickiej 23. fot: www.wipcieszyn.plDodaj do Facebook

Restauracja WiP w Cieszynie zaprasza na rodzinny obiad

WIP
Co jakiś czas przychodzi taki dzień, kiedy wraz z rodziną chciałoby się zjeść obiad poza domem. Największym problemem w takiej sytuacji pozostaje wybór restauracji, w której smacznie i w przystępnej cenie spożyjemy posiłek.

Od samego początku właściciele restauracji WiP w Cieszynie, mieszczącej się przy ul. Katowickiej 23, nastawieni byli na działalność skierowaną do całych rodzin. Z tego powodu menu restauracji uwzględnia dania, które zaspokajają gusta zarówno wielbicieli tradycyjnych smaków, jak i poszukiwaczy kulinarnych doznań.

- W menu restauracji WiP znajdziemy specjalności szefa kuchni, dodatkowe zestawy specjalne, zakąski, sałatki, zupy, dania z drobiu, wieprzowiny i wołowiny oraz ryby i owoce morza, jak również dania jarskie – wylicza menadżer restauracji i dodaje, że ceny zostały dopasowane tak by odpowiadały możliwością każdego kto od czasu do czasu zapragnie zjeść obiad poza domem.

W przypadku rodzinnych obiadów smak i cena nie zawsze wyczerpuje proces decyzyjny co do wyboru lokalu. - Zdajemy sobie sprawę, że nasi goście odwiedzając restaurację chcą się również zrelaksować i odpocząć. Dlatego też przygotowaliśmy specjalny, dziecięcy kącik z zabawkami, w którym pociechy naszych gości mogą spędzić czas w oczekiwaniu na zamówione dania. Dodatkowo w ogrodzie na dzieci czeka kolorowy plac zabaw z wieloma atrakcjami - wylicza menadżer.

Restauracja WiP mieści się w Cieszynie, przy ul. Katowickiej 23. Szczegółowe informacje na temat dojazdu, godzin otwarcia oraz menu dostępne są na stronie www.wipcieszyn.pl oraz na tutaj.

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs z trzema nagrodami, którymi są: zaproszenie do restauracji o wartości 70 zł, zaproszenie dla dwóch osób na kawę z deserem oraz kupon rabatowy w wysokości 10% na rodzinne przyjęcie okolicznościowe (na minimum 15 osób). Nagrody ufundowali właściciele restauracji WiP.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na nasz adres prawidłową odpowiedź na pytanie: Jak nazywa się szef kuchni restauracji WiP?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji), numer telefonu. Wygrywają trzy osobu, która jako pierwsze prześlą prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzone w konkursie osoby zostaną poinformowane drogą mailową.

Wysłanie odpowiedzi w konkursie, jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

Komentarze: (2)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Świetna akcja. Pozdrawiam

Niestety menu restauracji nie uwzględnia gustów dzieci - brak jkiejkolwiek oferty dla dzieci - dzieci tu nie zjedzą naleśniczka czy pierożka .

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama