, czwartek 19 maja 2022
Paranienormalni: Szybcy i śmieszni
Na płycie DVD zatytułowanej "Paranienormalni: Szybcy i śmieszni" to zestaw skeczy, którymi Paranienormalni rozbawili już publiczność w całej Polsce.  fot: ARC SPOTDodaj do Facebook

Paranienormalni: Szybcy i śmieszni

SM
Już w niedzielę na urodziny zaprasza kabaret Paranienormalni, który na deskach teatru im. Adama Mickiewicza w Cieszynie zwieńczy swoje jubileuszowe turnee. Dziś ostatni konkurs poświęcony Paranienormalnym, w którym nagrodą są: dwa pojedyncze zaproszenia na niedzielny występ oraz dwa egzemplarze płyty DVD pt. "Szybcy i śmieszni".

Program, który mamy Wam przyjemność zaprezentować nosi tytuł "Szybcy i śmieszni". Nazwa ta najlepiej oddaje to, jak minęły nam lata występów na scenie i wspaniałych spotkań z Wami. Jest to dla nas bardzo ważny materiał, który wprowadził zupełnie nowe postacie: boksera z zanikami pamięci, kulturalnego rabusia, psychologa sportowego, ale i znaną już doskonale Mariolkę w nietypowym dla niej anturażu. Do nagrania programu przygotowywaliśmy się w morderczych warunkach - treningi w Górach Skalistych i na pustyni Gobi, godziny medytacji z Mnichami z Shaolin, a przede wszystkim całe tygodnie prób i błędów, których efekty możecie teraz podziwiać. Tym razem postanowiliśmy sprawdzić, jakimi prawami rządzi się telewizja, jak powstają kultowe programy śniadaniowe, a także podjęliśmy próbę odwrócenia wszystkiego do góry nogami: człowiek, który jest koniem odwiedza lekarza, złodziej jest najbardziej uprzejmym człowiekiem na świecie, a słynny kucharz wchodzi przeciętnym Kowalskim do kuchni i przygotowuje wytrawne danie z bułki pszennej. Niemożliwe? A jednak! - piszą we wstępie do swojego wydawnictwa członkowie kabaretu Paranienormalni.

Na płycie DVD zatytułowanej "Szybcy i śmieszni" to zestaw skeczy, którymi Paranienormalni rozbawili już publiczność w całej Polsce. Większość z nich będzie można zobaczyć na żywo podczas specjalnego występu w Cieszynie. Urodzinowy występ kabaretu Paranienormalni odbywa się w ramach kolejnej edycji Cieszyńskich Wieczorów Kabaretowych - Heca 2014. Wielkie show, które rejestrowane będzie przez Telewizję Polską odbędzie się 30 listopada w teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie. Bilety można nabyć w kasie teatru im. Adama Mickiewicza oraz na portalach www.kabaretowebilety.pl, www.kulturairozrywka.pl oraz www.biletynakabarety.pl. Więcej na temat imprezy znajduje się na stronie internetowej www.heca.cieszyn.pl.

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy ostatni konkurs poświęcony Paranienormalnym, w którym nagrodą są: dwa pojedyncze zaproszenia na niedzielny występ oraz dwa egzemplarze płyty DVD pt. "Szybcy i śmieszni".

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na nasz adres odpowiedź na pytanie: Kiedy (dokładna data) i gdzie zarejestrowany został materiał na płycie "Szybcy i śmieszni"?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji), numer telefonu. Wygrywają osoby, które jako pierwsze prześlą prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe. Pierwsze dwie prawidłowe odpowiedzi nagrodzone zostaną biletami, dwie kolejne płytami DVD.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową.

Udzielenie odpowiedzi w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama