, piątek 30 września 2022
Kuba Knap w Klubie Studenckim Panopticum
Kuba Knap ma na swoich koncie niezależny album "Bez nerwów, bez złudzeń" i debiut "Lecę, chwila, spadam". fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Kuba Knap w Klubie Studenckim Panopticum

SM
11 kwietnia w Cieszynie w Klubie Studenckim Panopticum wystąpi Kuba Knap. Dla naszych Czytelników mamy do przekazania dwie wejściówki na sobotni koncert.

- Kuba Knap ma na swoich koncie niezależny album "Bez nerwów, bez złudzeń" i debiut "Lecę, chwila, spadam" wysoko oceniony zarówno przez recenzentów, jak i słuchaczy, który uplasował się na trzecim miejscu najlepiej sprzedających się płyt w Polsce (notowanie Olis z 23 czerwca 2014 r.).

Podczas koncertu w klubie studenckim Panopticum oprócz Kuby Knapa usłyszeć będzie można także cieszyńskich raperów takich jak Nemo, Lipens, Szczures oraz The Intruders i FlyBoy!

Bilety na sobotni koncert do nabycia w cenie 15 zł w sklepach Chrom i MDM w Cieszynie oraz w sieci Ticketportal Polska na terenie całego kraju oraz on-line. Wejście na koncert od 16 roku życia. Szczegółowe informacje na temat koncertu znajdują się tutaj.

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodami są dwie pojedyncze wejściówki na sobotni koncert.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na nasz adres prawidłową odpowiedź na pytanie: Z jaką wytwórnią związany jest Kuba Knap?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji), numer telefonu. Wygrywają osoby, które jako pierwsze prześlą prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzone w konkursie osoby zostaną poinformowane drogą mailową.

Udzielenie odpowiedzi w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama