, poniedziałek 24 czerwca 2024
Konkurs z okazji festiwalu otwartych listków
Na kilkanaście godzin przez inauguracją Święta Herbaty zapraszamy do udziału w konkursie, w którym nagrodami są książki ufundowane przez wydawnictwo Bezdroża. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Konkurs z okazji festiwalu otwartych listków

SM
Już jutro rozpocznie się kolejne spotkanie miłośników herbaty, zwolenników alternatywnego i zdrowego stylu życia, jak i pasjonatów niezwykłych spotkań podróżniczych i kreatywnych warsztatów. Nie zabraknie również miejsca dla moli książkowych i poszukujących strefy relaksu w mieście.

Rok rocznie organizatorzy dbają o to, aby program był urozmaicony, aby każdy mógł coś znaleźć dla siebie. Zaproszeni zostali herbaciani specjaliści zarówno z Polski, Czech, jak i Słowacji, od których dowiemy się m.in. czy herbata jest "trucizną czy boskim napojem" oraz przygotują dla nas niezwykłe mistrzostwa. - Tea Brewers Cup, to organizowane przez Czajnikowy.pl jedyne w Polsce mistrzostwa w parzeniu herbaty. W tym roku odbędzie się ich druga edycja. Mamo to szczęście, że właśnie u nas - podkreśla Mariola Kluzová, dyrektor programowa festiwalu.

Na liście gości, stale znajdziemy globtroterów poznających najbardziej odległe zakątki naszej planety. Posłuchamy opowieści o (nie)świętej ziemi, leżącej na pograniczu Izraela i Palestyny, udamy się w imaginowaną podróż na takie "wyspy", jak Australia czy Arktyka i będziemy mieli możliwość spotkania się z Andrzejem Muszyńskim. Nie wspominając o warsztatowcach, którzy w tym roku przygotowali szereg warsztatów, które w dużej mierze będą odpoczynkiem zarówno dla ciała, jak i duszy. Znajdziemy okazję do poznania tajników "drogi papieru", śpiewu gardłowego, gry na didgeridoo i bębnach afrykańskich oraz tańca autentycznego, acroyogi czy też tybetańskiej jogi leczniczej. Przybędą również licznie straganiarze, czyli w strefie zakupów znajdziemy praktycznie wszystko od guzika przez zdrowe jedzenie i naturalne kosmetyki do czarki, czyli kultowej ceramiki i herbaty prosto z Chin czy Wietnamu.

W tym roku przygotowano wiele nowości. Niewątpliwie jedną z nich będzie strefa relaksu, gdzie zamówić będzie można masaż oraz strefa dziecka. - Od tego roku będzie istniała możliwość przekazania malucha pod opiekę kreatywnych animatorów i korzystania w pełni z programu. Wasze dzieci zostaną zabrane w podróż do krainy Indian - informuje Mariola Kluzova. Program koncertów również zapowiada się interesująco-pustynny blues z samego Maroka, tybetańskie gongi w magicznych sceneriach, elektroniczne dźwięki dalekiej północy czy też jazzowe improwizacje, to tylko niektóre z niespodzianek, przygotowanych przez organizatorów i ich specjalnych gości.

Wstęp na Święto Herbaty jest bezpłatny. Więcej informacji na temat imprezy można znaleźć na stronie: www.swietoherbaty.pl oraz na profilu w portalu Facebook.com.

UWAGA! KONKURS!

Na kilkanaście godzin przez inauguracją Święta Herbaty zapraszamy do udziału w konkursie, w którym nagrodami są książki ufundowane przez wydawnictwo Bezdroża. Do wygrania są książki: Patryk Świątek, Bartek Szaro "Paragon podróży. Poradnik taniego podróżowania", Zuzanna Brusić, Salomea Pamuła "Chorwacja. W kraju lawendy i wina. Przewodnik.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na nasz adres prawidłową odpowiedź na pytanie: Ile warsztatów odbędzie się w ramach tegorocznego Święta Herbaty?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji), numer telefonu. Wygrywają dwie osoby, które jako pierwsze prześlą prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe. Nagrody będą do odebrania w Punkcie Informacyjnym Festiwalu, które podobnie jak cała impreza zlokalizowane będzie na Wzgórzu Zamkowym w Cieszynie.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Udzielenie odpowiedzi w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama