, poniedziałek 22 kwietnia 2024
Kino Extreme: "4:13 do Katowic" na weekend?
Roberta Więckiewicza możemy zobaczyć w pierwszym polskim filmie w technologii 5D. fot. www.kino5dextreme.pl fot: www.kino5dextreme.plDodaj do Facebook

Kino Extreme: "4:13 do Katowic" na weekend?

Andrzej Stopa jako pierwszy pokusił się o pierwszy polski film w technologii 5D. Efekt? Film fabularny \"4:13 do Katowic\" to propozycja idealna dla każdego, kto poza dobrą fabułą chce poczuć w kinie dodatkowe bodźce budzące u odbiorcy niezwykłe emocje. Drgania foteli, woda, strzały to tylko niektóre efekty, jakie czekają na widza w kinie Extreme.

"4:13 do Katowic" to historia mężczyzny, ojca, który sam wymierza sprawiedliwość za krzywdy wyrządzone jego córce. Robert Więckiewicz, odtwórca głównej roli o godz. 4:13 wsiada do pociągu, by wprowadzić w czyn swój plan zbrodni doskonałej. Czy zdoła samodzielnie wykonać wyrok na oprawcy swojej córki?

Dwudziestopięciominutowy projekt zachwyca głębią obrazu, sensem, a przede wszystkim niezwykle opowiedziana historią, która pozwala uwierzyć, że jednak istnieje zbrodnia doskonała. Reżyser pokazuje wnętrza wagonu, samochodu, reanimację jednej z bohaterek, widz jest uczestnikiem zabawy w dyskotece i niezwykle brawurowej jazdy samochodem.

Drgania foteli, podmuch wiatru, strzał i efekt wodny dodają dodatkowych walorów estetycznych tej produkcji. Główny bohater jest postacią bardzo zdeterminowaną, świadomie dąży do tego, co chce osiągnąć. Po nerwowej walce z czasem i szalonej gonitwie udaje się dopiąć celu. Nie nam oceniać jego słuszności.

Film "4:13 do Katowic" można zobaczyć w kinach Extreme na terenie całego kraju. Poza tą propozycją bielskie kino oferuje także: "Sonic", "Epoka lodowcowa", "Animowana Historia Polski" oraz "Podróż do wnętrza Ziemi".

Uwaga! Konkurs!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą jest podwójne zaproszenie na dowolnie wybrany film w kinie Extreme. Nagrodę ufundowało bielskie kino Extreme 5D.

Aby zdobyć nagrodę, należy przesłać na adres redakcji prawidłową odpowiedź na pytanie: Jaką rolę odgrywa Weronika Borek w filmie "4:13 do Katowic"?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane oraz numer telefonu.

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową. Nagroda będzie do odebrania w kasie kina Extreme 5D.

Konkurs został zakończony. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej drogą mailową.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

czekam z niecierpliwoscia na premiere

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama