, niedziela 21 kwietnia 2024
Urząd skarbowy czynny w sobotę!
W najbliższą sobotę, 7 marca urzędy skarbowe czynne będą od godz. 9.00 do godz. 13.00. fot: ARC SPOTDodaj do Facebook

Urząd skarbowy czynny w sobotę!

SM
W najbliższą sobotę, 7 marca odbędzie się "dzień otwarty” w urzędach skarbowych w województwie śląskim. Tego dnia urzędy czynne będą od godz. 9.00 do godz. 13.00.

- Mieszkańcy naszego województwa, korzystając z doświadczenia pracowników administracji skarbowej, będą mogli dowiedzieć się jak prawidłowo wypełnić roczne rozliczenie w podatku dochodowym od osób fizycznych za 2014 rok, wysłać dokumenty drogą elektroniczną za pomocą aplikacji e-Deklaracje, a także poznać zasady i sposób funkcjonowania urzędów skarbowych - wyjaśnia Michał Kasprzak, rzecznik prasowy Izby Skarbowej w Katowicach.

Dzień otwarty" nie obejmuje wyspecjalizowanych urzędów tj. I Śląskiego Urzędu Skarbowego w Sosnowcu i II Śląskiego Urzędu Skarbowego w Bielsku-Białej.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Kiedyś nie było internetu było więcej odliczeń a Urząd Skarbowy nie pomagał. Szczytna inicjatywa ale nie potrzebna. Szkoda ludzi że muszą siedzieć w sobotę. Teraz mało kto się rozlicza Zostały tylko osoby posiadające dzieci i osoby niepełnosprawne. Kiedyś pomoce naukowe studenci mieli ulgi dzieci bilety na dojazdy do szkół, ulga remontowa wtedy był potrzebny Urząd Skarbowy. teraz to jest pikuś

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama