, piątek 21 czerwca 2024
Damian Machej: Nie można nas kupić żadnym urzędem
Damian Machej - nigdy nie należał i nie należy do partii politycznej. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Damian Machej: Nie można nas kupić żadnym urzędem

Szanowni Państwo! W najbliższą niedzielę, 25 października Wybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej. Pierwszy raz od 26 lat możemy skruszyć partyjny beton wprowadzając do Sejmu ludzi, którzy za nic mają lojalność względem oligarchów, prezesów, kacyków. Ludzi autentycznych i szczerych, których nie można kupić żadnym urzędem.

Taka zmiana będzie w dużym stopniu zmianą pokoleniową ale przede wszystkim musi mieć wymiar etyczny, ponieważ w naszym odczuciu najważniejszą kwalifikacją do rządzenia jest kwalifikacja moralna. Mówimy o nowych regułach gry, uzdrowieniu polskiego życia publicznego i wyłonieniu jako przedstawicieli Narodu ludzi uczciwych i kompetentnych.

W momencie gigantycznego sukcesu Pawła Kukiza w Wyborach Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, system zorientował się jakie stanowimy dla niego zagrożenie. Ostatnie pół roku to nieustająca fala medialnych manipulacji pod naszym adresem. Próbowano wmówić Państwu, że nie posiadamy programu, wycinano z kontekstu nasze wypowiedzi, próbowano przypisywać sympatie nazistowskie, oczerniano, szkalowano aby na końcu zniechęcić Państwa publikacją sondaży przeprowadzanych "telefonicznie na ogólnopolskiej reprezentatywnej próbie 1003 Polaków". Ile znaczą owe sondaże? Końcem kwietnia 2015 sondażowe poparcie dla Pawła Kukiza wynosiło 8% - 11 maja wynik ten został zweryfikowany przez I turę wyborów: 20,8%.

Do wyborów kilka dni. Oddajcie głos zgodnie ze swoim sumieniem. Nie głosujcie na "mniejsze zło". Jest nas dużo, bardzo dużo a tylko razem, mówiąc jednym głosem, możemy dokonać prawdziwych zmian. Nie zależy mi na "stołku". Chodzi o elementarną uczciwość. Twój głos będzie dla mnie zaszczytem.

Damian Machej

Komentarze: (10)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Nastepny kandydat do koryta !!!!

rwij stąd lemingu!

Również zagłosuję na was i mam dużo znajomych, którzy was też popierają. Te dość niskie sondaże są powtórną manipulacją.

Zagłosuję na Pana, ja i przekonani przeze mnie znajomi. Decyzję o poparciu Kukiza podjąłem w prawdzie już pół roku temu, ale zagadką było, czy znajdzie się w moim regionie ktoś godny mojego zaufania. Jest Pan dla mnie takim człowiekiem. Niech Pan tego nie spieprzy!

Anonimie. Śpieszę z odpowiedzą. Otóż portal OX.pl opublikował wczoraj o 14:35 informację iż "TVP INFO i RMF FM zapraszają do udziału w realizowanym dziś (czwartek) na żywo programie "Wybory Polaków"." Postanowiliśmy, że wpadniemy - jak się okazało na miejscu, taką koncepcję w 36 tyś mieście mieliśmy tylko my oraz pewna Pani z nami nie związana - w sumie 6 osób. O wydarzeniu były ponoć informowane władze miasta oraz przedstawiciele z Zaolzia - nie pojawili się... Mogę coś jeszcze wyjaśnić w tej kwestii?

... i jeszcze jedno - jeżeli to prawda że władze miasta wiedząc o audycji nie delegowały nikogo na miejsce - co wiecej nie nagłośniły w żaden sposób faktu że taka audycja będzie miała miejsce to jest to wstyd. Bardzo mnie zawiódł burmistrz Macura - jest to kolejna sytuacja utwierdzająca mnie w przekonaniu że kompletnie nie nadaje sie do pełnionej funkcji. Smutne, ale prawdziwe.

OK - Przyjmuje wyjaśnienie - przepraszam za insynuacje. Niestety to co napisałem o moim głosie p[podtrzymuję :) Mimo wszystko życzę powodzenia. Pozdrawiam.

Jak to sie stalo ze wczoraj reprezentowaliscie Cieszyn w debacie o imigrantach. Zostaliście przedstawieni jako zwykli mieszkańcy. Przechodziliscie z tragarzami ? Za stary jestem zeby uwierzyc w przypadek. Skoro pompuje was TVP, to dla mnie sygnal ostrzegawczy. Mojego głosu nie macie i miec nie bedziecie. Pozdrawiam.

Jaką Pan Kandydat ma kwalifikację moralną ? Certyfikat Cookiez?

Gdyby odcedzić od reszty tych członków PO i PSL, którzy nie żyją z budżetu, to partie te nie zgromadziłyby kworum wymaganego na konwencie.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama