, środa 22 maja 2024
Cieszyn: MOSiR już po kontroli
Ratusz przedstawia wyniki prowadzonej kontroli. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Cieszyn: MOSiR już po kontroli

MB
Ratusz przedstawia wyniki kontroli przeprowadzonej w MOSiR na zlecenie burmistrza po śmiertelnym wypadku na kąpielisku miejskim w Cieszynie w sierpniu tego roku.

Po tragicznym wypadku na kąpielisku miejskim w Cieszynie, do którego doszło na początku sierpnia br., burmistrz Cieszyna zlecił przeprowadzenie doraźnej pilnej kontroli w MOSiR. - Ryszard Macura zlecił pilne przeprowadzenie doraźnej kontroli w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Cieszynie pod kątem zapewnienia właściwego bezpieczeństwa osobom korzystającym z kąpieliska - informował nas w sierpniu doradca burmistrza, Aleksander Cierniak.

Obecnie Ratusz przedstawia wyniki prowadzonej kontroli. - W trakcie doraźnej kontroli wewnętrznej przeprowadzonej przez Biuro Kontroli Urzędu Miejskiego w Cieszynie w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji nie stwierdzono - w obszarze objętym kontrolą - "naruszenia przepisów prawa noszącego znamiona nieprawidłowości, które spowodowałby lub mogło spowodować zagrożenie bezpieczeństwa osób korzystających z kąpieliska miejskiego" - informuje naszą redakcję Aleksander Cierniak.

- Kontrolą objęto okres od 13 czerwca do 10 sierpnia 2015 roku. Zakres niniejszej kontroli obejmował czynności podejmowane i wykonywane w tej jednostce dotyczące zapewnienia bezpieczeństwa tj.: obowiązujące procedury i stan faktycznej ich realizacji, spełnianie wymagań bezpieczeństwa określonych przepisami prawa oraz dokumentację pracowniczą MOSiR odnośnie delegowania uprawnień i nadzoru dotyczącej osób związanych z organizacją zapewnienia bezpieczeństwa - dodaje Cierniak.

Komentarze: (5)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

A to zawsze musi znaleźć się ktoś winny?

Zginął człowiek - winnego nie ma?

No nie przesadzaj - Bóg tak chciał.

........każdego Burmistrza urobi............

Nizin niezniszczalny, niezatapialny...

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama