, wtorek 5 marca 2024
Wyremontują prezydentowi drogę
Zameczek Prezydencki został wyremontowany już kilka lat temu. Wtedy zabrakło jednak pieniędzy na naprawę drogi dojazdowej do rezydencji. fot. ER Dodaj do Facebook

Wyremontują prezydentowi drogę

ER
2,5 mln zł będzie kosztował remont drogi od Zameczku Prezydenckiego w Wiśle do skrzyżowania na Kubalonce. — Prace zakończą się w marcu 2008 roku — mówi starosta cieszyński Mirosław Kożdoń.
Pieniądze przyznał Starostwu Powiatowemu Śląski Urząd Marszałkowski. — Remont obejmuje 3-kilometrowy odcinek, który do momentu zakończenia prac będzie zamknięty — dodaje starosta. To trzeci, ostatni już etap, remontu drogi na Zadni Groń. Najpierw drogowcy oddali do użytku nową jezdnię na terenie prezydenckiej rezydencji a w ubiegłym roku wyremontowali dolny odcinek drogi. Za każdym razem prace współfinansowały Kancelaria Prezydenta oraz Urząd Marszałkowski w Katowicach. Zmodernizowanie odcinka na Kubalonkę jest konieczne, ponieważ drogą koło Zameczku Prezydenckiego będzie prowadził objazd, gdy w przyszłym roku ekipy zabiorą się za długo oczekiwany remont drogi wojewódzkiej z Wisły do Istebnej.
Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama