, sobota 25 maja 2024
Wisła: Cienków rozdaje karnety
Stacja Narciarska "Cienków" został zmodernizowana w 2010 r.  fot: www.nat.plDodaj do Facebook

Wisła: Cienków rozdaje karnety

JM
Dwa podwójne karnety na wyciąg Cienków w Wiśle można wygrać w konkursie, który trwa na profilu Śląskiego Urzędu Marszałkowskiego na jednym z portali społecznościowych.
Sposób na zdobycie dwóch podwójnych całodziennych karnetów na wyciąg Cienków w Wiśle jest bardzo prosty. Wystarczy na adres aiwan@slaskie.pl przesłać odpowiedź na pytanie: ilu osobowy jest wyciąg na Cieńkowie?

Organizatorzy na odpowiedzi czekają do piątku, 18 lutego, do godz. 12:00. Wśród prawidłowych odpowiedzi wylosowane zostaną karnety ufundowane przez Nadwiślańską Agencję Turystyczną, które wykorzystać będzie można do końca lutego bieżącego roku.

- Pamiętajcie o podawanie swoich namiarów - przypominają organizatorzy w poście na swoim profilu.

Stacja narciarska "Cienków" czynna jest codzienne od godz. 8.00 do 21.00. Trasy narciarskie - o różnym stopniu trudności - są naśnieżane, ratrakowane i oświetlone. W rejonie dolnej stacji działa przedszkole narciarskie dla najmłodszych oraz wypożyczalnie sprzętu, serwisy i szkółki narciarskie.
Komentarze: (4)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

No ja złożyłem swoją odpowiedz, choc nigdzie nie znalazłem tego konkursu na stronie SUM.Ufam wydawcy GC. Teraz pozostaje czekac czy ktos napisze z odpowiedzią ;) POzdrawiam

echhh...dopiero przeczytałam artykuł;/
12.00 to nie 24.00 :)?

No coś Ty ??!! ;)

4-osobowa kanapa

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama