, piątek 21 czerwca 2024
Ustroń: dziewięcioletnia Kasia uratowana po upadku do studniDodaj do Facebook

Ustroń: dziewięcioletnia Kasia uratowana po upadku do studni

WO
Dziewięcioletnia Kasia przeżyła upadek do studni. Do wypadku doszło w niedzielę po południu na podwórku prywatnej posesji przy ul. Belwederskiej w Ustroniu. — Opatrzność czuwała nad tą dziewczynką — mówią strażacy.
Kasia miała wielkie szczęście. Mimo, że zleciała z 22 metrów, nic poważnego jej się nie stało. Upadek zamortyzowała woda. W studni było jej na tyle, że dziewczynka mogła stać i czekać na straż pożarną. Ratunek nadszedł po kilku minutach. Strażacy zeszli do dziewczynki po linie i wyciągnęli ją. Mała była mocno wystraszona. Miała ogólne potłuczenia i zadrapania, ale ratownicy zdecydowali, że dla pewności przewiozą ją na obserwację do szpitala. — Cała akcja trwała kwadrans — mówi młodszy aspirant Mirosław Szalbot z ustrońskiej straży.

Jak doszło do wypadku? Dziewczynka bawiła się w ogrodzie sąsiadki ze swoją koleżanką. Kasia wystraszyła się psa i weszła na deski przykrywające studnię, które nagle załamały się pod nią. — Bardzo się bałam. Stałam w wodzie i czekałam na pomoc — mówiła w szpitalu Kasia.

— Nie zdawałam sobie sprawy, że można przeżyć taki stres. Bałam się, że jej nie uratujemy. Jestem wdzięczna strażakom. To cud Boży, że małej nic się nie stało — przekonywała Janina Herman, babcia Kasi.
Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Wielka szczesciara. Brawa dla dzielnych strazakow.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama