, wtorek 25 czerwca 2024
Ustroń: 17-latek kradł quady
Jeden z odzyskanych guadów. fot. Archiwum policji Dodaj do Facebook

Ustroń: 17-latek kradł quady

TWO
Policjanci z Wisły i Ustronia zatrzymali 17-latka podejrzanego o kradzież trzech quadów wartych 62 tys. zł. Odzyskane czterokołowce wróciły już do właścicieli.
Jak podała dziś policja, w ubiegły piątek po południu w Ustroniu-Polanie pracownicy nadleśnictwa próbowali zatrzymać dwóch młodych mężczyzn, którzy jeździli quadami miejscu niedozwolonym. Jeden z quadów nie chciał odpalić, więc sprawcy wsiedli na drugiego i odjechali.

Wezwana na miejsce policja sprawdziła zepsutego czterokołowca. Okazało się, że został skradziony kilka dni wcześniej Wiśle. Pomiędzy 14 a 21 maja w Wiśle doszło w sumie do trzech takich kradzieży.

Informacje na ten temat zostały przekazane miejscowym quadowcom, którzy zaczęli zwracać większą uwagę na „obcych”. Dzięki temu udało się namierzyć 17-letniego mieszkańca Ustronia, który jechał na kradzionym quadzie. Po jego zatrzymaniu policjanci znaleźli jeszcze jednego skradzionego czterokołowca. Wartość odzyskanych trzech pojazdów oceniono łącznie na 62 tys. zł.

Zatrzymany nastolatek, decyzją prokuratora, został objęty policyjnym dozorem. Za kradzieże grozi mu teraz do 5 lat więzienia.
Komentarze: (3)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Wiesz jeszcze czyje serce mocniej bije? Młodego złodzieja jak na robotę się wybiera. On ulicy żniwo zbiera bo bez wykształcenia o pracy może marzyć.

Było się uczyć przez całe ranki, to i robota by była.
Za 980 zł. brutto...
Dzięki, idę na czterokołowce!!!

i teraz już wszystko jasne, góry rozjeżdżają w niedozwolonych miejscach młodociani na kradzionych quadach ; )

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama