, poniedziałek 26 luty 2024
TYLKO U NAS. Samobójczy skok z granicznego mostu Wolności
Z pomocą przyszedł helikopter ratunkowy z Ostrawy. Niestety, 49-latek już nie żył. fot. ARC Dodaj do Facebook

TYLKO U NAS. Samobójczy skok z granicznego mostu Wolności

WO
Tragiczne sceny rozegrały się na granicznym moście Wolności pomiędzy Cieszynem a Czeskim Cieszynem — dowiedziała się Gazetacodzienna.pl. 49-latek skoczył z mostu do Olzy i zginął.
Niecodzienna tragedia rozegrała się w piątkowe popołudnie. Akcję ratunkową organizowali Czesi. — Jeszcze się tutaj coś takiego nie przytrafiło — nie mogli uwierzyć czescy i polscy pogranicznicy z mostu Wolności.

Mieszkaniec Frydka-Mistka wszedł na graniczny most od strony Czeskiego Cieszyna, wdrapał się na barierkę i zeskoczył do Olzy. Po upadku do płytkiej wody jeszcze żył. Na miejsce wezwany został helikopter ratunkowy, który lądował na ulicy Strzelniczej w Czeskim Cieszynie, tuż przy przejściu granicznym. Ratownicy przez 20 minut próbowali reanimować 49-latka. Bez skutku.

— Mężczyzna miał zbyt wiele obrażeń — tłumaczył czeskiej agencji prasowej CTK Lukáš Humpl, rzecznik prasowy służb ratowniczych województwa morawsko-śląskiego. I dodał: — To było samobójstwo.

Wyjaśnianiem wszystkich okoliczności zdarzenia zajmuje się czeska policja.
Komentarze: (14)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Borok nimioł kaj we Frydku skoczyć...

"Tylko u nas. Samobójczy skok z granicznego mostu Wolności". Ile kosztowały bilety na to widowisko? Autorowi tytułu polecam zimny prysznic. Może rozumek trochę się schłodzi i zacznie działać poprawnie...

no tak, zgadzam sie.. tytuł nie na miejscu!!!!!!!!!!

A mnie sie podoba. W koncu to nie redaktorow wina, ze gosciowi odwalilo

A mnie sie podoba. W koncu to nie redaktorow wina, ze gosciowi odwalilo

Chodzi o tytuł, a nie artykuł.

Gazetę lubię ale co prawda to prawda

człowiek mo prawo do samobójstwa i tyle... wiyncyj godać nie bydym... a tytuł... no cóż. Jo też sie chwolym, że mom najlepszego buhaja w stadzie na Ślónsku Cieszyńskim ;P

TYLKO U NAS - przecież to nie jest tytuł - tylko informacja że ta wiadomośc pojawiła się tylko w tej gazecie, bądź redakcja umieściła ją jako pierwsza. Trzeba czytać i rozumieć co się czyta...

Do tego tytułu informacja "Tylko u nas" pasuje jak pięść do oka. Trzeba pisać i rozumieć co się pisze :-)

Jesli chodzi o tytul artukulu to calkowity bezsens...
Z tutulu wynika conajmniej jakby to filmik tu byl zamieszczony... POzdrawiam

borok bawił sie w letadlo

Drogi Wojciechu T. Darzę Cię wielkim szacunkiem za Twój pomysł utworzenia codziennej gazety internetowej naszej małej ojczyzny, lecz tym tytułem przegiąłeś pałę. Tego typu zapowiedzi (tylko u nas) stosuje się do wywiadów na wyłączność, bądź informacji bardzo ekskluzywnych. Natomiast informacja o samobójczym skoku - "tylko u nas" jest naprawdę nie na miejscu. No i zakończenie artykułu: "I dodał: — To było samobójstwo". Ręce opadają...Czy naprawdę sądzisz, że ten portal czytają tylko osoby, które nie rozumieją słowa pisanego? Pozdrawiam Cię serdecznie, Twój na zawsze cichy wielbiciel ;-)

teraz każdy bydzie skokoł z tego mostu - po takij reklamie

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama