, czwartek 20 czerwca 2024
TYLKO U NAS. Co burmistrz Cieszyna ma wspólnego z Dodą?
— Nie boję się byłego chłopaka Dody, Radka Majdana. Byłem przecież w harcerstwie — przekonuje Bogdan Ficek. fot. WO Dodaj do Facebook

TYLKO U NAS. Co burmistrz Cieszyna ma wspólnego z Dodą?

WO
Cieszyński Urząd Miejski huczy od plotek. W internecie pojawiła się informacja, że burmistrz Bogdan Ficek ma kochankę. A jest nią słynna Doda!
To już pewne, polska skandalistka ma nowego chłopaka. Wszyscy u jej boku spodziewali się kolejnego polskiego Beckhama, jednak został nim 52-letni, niepozorny Bogdan Ficek — informacja tej treści pojawiła się w piątek w internecie. Dalej czytamy: Jak dowiedziała się nasza redakcja, para aktualnie wypoczywa w Nassau na Bahamach. Za wyjazd zapłaciła Dorota - mówi jedna z bliskich znajomych piosenkarki. Dorota ani Bogdan nie udzielili do tej pory żadnych wywiadów na swój temat. Wokalistka odmawia też odpowiedzi na pytania o sprawy sercowe podczas innych wywiadów. Od jednej z bliskich przyjaciółek Doroty wiemy, że poznali sie na stacji benzynowej, ponoć Bogdan ujął ją swoją niezdarnością, wpadając na ustawione baniaki z płynem do spryskiwaczy. Młodzi wracają w kolejny wtorek, na lotnisku zapewnie będzie roiło się od reporterów - będziemy tam też my. Postaramy się przybliżyć Państwu sylwetkę chłopaka i zamieścić zdjęcia.

Burmistrz Bogdan Ficek uśmiecha się, gdy czyta te rewelacje. — Mam nadzieję, że żona jeszcze tego artykułu nie widziała — marszczy czoło. Informację o tym, że rzekomo spotyka się ze słynną skandalistką polskiej sceny muzycznej dostał od sekretarki, która linka z adresem strony otrzymała od znajomego. Zareagował śmiechem. — Nigdy nie byłem na Bahamach, nigdy też nie spotkałem Dody i nie jestem jej chłopakiem — uśmiecha się burmistrz Cieszyna.

Artykuł zamieścił serwis oniet.o0o.pl. Cały tekst jest mistyfikacją. „To czego doświadczasz na tej stronie to tylko żart. Serwis powstał po to, żeby bawić ludzi serwując im sfabrykowane wiadomości prasowe o nich samych" — czytamy na stronie. Artykuły w serwisie są gotowe, dopisuje się do nich tylko dane osoby, z której chce się zażartować.

— Nie obrażam się. Sympatyczny żart — śmieje się Ficek. Nie ma pojęcia, kto jest autorem tekstu na jego temat. Nie podejrzewa nikogo z urzędu. — To ktoś dobrze zorientowany, bo zna mój wiek — dodaje rozbawiony.
Komentarze: (6)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Ja bym sie z Dda umowil ;-) Moze ktos ma numer do Doroty?

numer telefonu czy biustonosza?

Wolalbym komorke.

Wejdz sobie erwin na poniższy link to też będziesz w interneci jako narzeczony dody.
Nadałem Ci nazwisko Nowak i masz 30 lat i mieszkasz w Cieszynie
żal mi tego portalu.
http://oniet.o0o.pl/Cieszyn/15-30/Erwin-Nowak.html

Śmieszny żart i tak każdy powinien to odbierać :) od czasu do czasu przyda sie trochę śmiechu.

Dzieki Tomasz - wysle mamie! A czemu ci zale portau oniet? Przeciez to tylko zbawa...

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama