, sobota 13 kwietnia 2024
Poloczek: Ważne, że PiS nie rządzi
Jan Poloczek nie jest zadowolony z wyniku jaki osiągnął. fot. Wojciech Trzcionka Dodaj do Facebook

Poloczek: Ważne, że PiS nie rządzi

ER
— Dla mnie najważniejsze jest, że od rządów zostanie odsunięte PiS — mówi w rozmowie z Gazetącodzienną.pl Jan Poloczek, który nie dostał się do Sejmu z ramienia PSL.
Były burmistrz Wisły, który do Sejmu kandydował z trzeciego miejsca na liście PSL w okręgu bielskim nie jest zachwycony wynikami wyborów. — Walczyłem o to, żeby dostać się do Sejmu, więc jeżeli się nie dostałem, to nie mogę mówić o sukcesie - nawet gdyby wynik PSL był zadowalający — mówi Poloczek.

Poloczek zdobył w swoim rodzinnym mieście łącznie 604 głosy i zajął drugie miejsce po Tadeuszu Kopciu z PO (639). W Wiśle wygrała PO (2921) przed LiD (1028) i PSL (702). PiS uzyskało tam poparcie zaledwie 488 osób.

Miejsce w pierwszej trójce, PSL w dużym stopniu zawdzięcza Poloczkowi. Czy w przyszłości będzie jeszcze kandydował? Na razie uchyla się od jednoznacznej odpowiedzi. — Być może to był pierwszy i ostatni taki krok — dodaje Poloczek. — Zobaczymy, co teraz będzie się działo w naszym państwie.
Komentarze: (15)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Jak to możliwe, że Poloczek zebrał w Wisle 604 głosy a cały PSL 488 ??? Coś tu jest niesprawdzone..

Tylko Redakcja już wprowadza cenzurę politycznej poprawności. A to dopiero drugi dzien po zwycięstwie POzytywnych.

488 - to błędna liczba - w Wiśle na PSL głosowało 702

OJ musiałbyś posłuchać wykładu Bartoszewskiego dzisiaj na UW ... ludzie PIS niestety oprorni są na wiedzę, naukę i chrześcijańskie wartości.

Mimo wielkiego mojego szacunku dla tego Pana, nie jest on trzynastym apostołem.....

a i owszem, ale nie jest nim nikt z żyjących. Warto jednak posłuchać człowieka, która ma coś do powiedzenia i nie ogranicza się to do "wszystko je be, tylko my jesteśmy fantastyczni". A nasza polityka niestety ostatnich lat ogranicza się do "teraz k...a My!"

teraz k...a znowu Wy!" Byliśmy, jesteśmy, będziemy. Do wyprzedania ostatniej pięści ziemi (:) A potem noga na Szeszele. (:)

PIS 488 a nie PSL !!!

Jasiu po co ci bilbordy z tłustym podbródkiem w Wiśle nie płacili burmistrzowi?To zdjęcie Trzcionki jest lepsze wstyd!! Przy Kasi każdy wysiada ale ty się ośmieszyłeś fotką ,szkoda.

niech nie rozśmiesza-dla nigo liczy się tylko kasa

Klasyczny ZSL-owski arbuz tylko odwrotnie z wierzchu czerwony w środku zielony!!!

TOŚ POLOCZEK RZEKŁ PROWDE. CAŁO WISŁA GŁOSOWAŁA Z NIENAWIŚCI DO PISIORÓW. "NAJWAŻNIEJSZE ŻE PIS NIE RZĄDZI". WSZYSTKIE MATOŁY CO GŁOSOWAŁY NA PO - GŁOSOWALIŚCIE PRZECIW PIS - ZROZUMCIE WRESZCIE ŻE JESTEŚCIE NIEDOROZWINIĘCI A SPECE OD MARKETINGU TO UDOWODNIŁY. POLOCZKOWI SIE WYRWAŁO, ALE PRAWDZIWIE !

Cześć Wiślaczki komuszki ! Jesteście perełką intelektualną na mapie ciemnogrodu polskiego. Trwajcie w takim przekonaniu i umacniajcie się w nim. Zrobimy na was dobry interes. Wycieczka do Wisły z atrakcją "Oglądanie autochtonów", ale czadowo.

jak Pan Bóg chce kogoś ukarać to mu odbiera
rozum,co w twoim przypadku jest klasycznym
przykładem!

Odwalcie się od nas, wybrali my dobrze pozytywnie, i przynajmniej Donald nas kocha.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama