, poniedziałek 26 luty 2024
Napadli na dostawcę pizzy i spalili mu samochód. Wpadli na blokadzie
Zatrzymany przez policjantów 19-letni sprawca napadu. fot. KPP Cieszyn Dodaj do Facebook

Napadli na dostawcę pizzy i spalili mu samochód. Wpadli na blokadzie

ER
Napadli na dostawcę pizzy i spalili mu samochód. Wpadli na blokadzie

Ten 22-latek był jednym z czterech sprawców napadu. fot. KPP Cieszyn

Czterech bandytów, którzy napadli na dostawcę pizzy, zabrali mu samochód, a następnie spalili go w lesie, po brawurowej akcji aresztowała policja. Młodym mężczyznom grozi teraz 12 lat więzienia.
W czwartkowy wieczór cieszyńscy policjanci otrzymali informację o napadzie, do którego doszło na ulicy Kolejowej w pobliskim Grodźcu. Czterej młodzi mężczyźni zamówili pizzę. Poprosili, aby dostarczono ją na dworzec kolejowy. Kiedy 26-letni dostawca przywiózł pizzę pod wskazany adres został zaatakowany przez bandytów. — Jeden z nich próbował go uderzyć w twarz, ale 26-latek uniknął ciosu i zaczął uciekać. Sprawcy gonili go, grozili śmiercią i żądali pieniędzy. W pewnym momencie wsiedli do jego volkswagena golfa i odjechali. Policjanci rozpoczęli poszukiwanie napastników. Zarządzono blokady dróg, a informację o napadzie przekazano policjantom ze Skoczowa i Strumienia — relacjonuje Ireneusz Brachaczek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Niedługo potem policjanci ze Skoczowa zauważyli czarnego vw wyjeżdżającego z lasu. Na widok radiowozu kierowca przyspieszył. Nie reagował na wezwania do zatrzymania. Zatrzymano go po krótkim pościgu na blokadzie na drodze S-1. Jak się okazało samochodem uciekali czterej sprawcy napadu w wieku 19-22 lat, mieszkańcy powiatu cieszyńskiego. Przed zatrzymaniem zdążyli spalić w lesie skradzionego wcześniej golfa o wartości 2 tys. zł.

Sprawcy napadu zostali przewiezieni do policyjnego aresztu. Za rozbój i zniszczenie cudzego mienia grozi im 12 lat więzienia. O ich dalszym losie zadecyduje prokuratura.
Komentarze: (33)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Parszywe gnoje.. Margines trzeba eliminować - wywieźć ich do lasu i też spalić.

Sprawcy napadu reprezentują taki poziom fartu w swoim fachu jak nasi snowboardowi reprezentanci w Kanadzie.

kara smierci dla wszystkich tych bandziorow

Jedyną karą ostraszającą będzie publiczna chłosta , a następnie na hak jak Janosika.

Dlaczego nie zostanie pokazana publicznie twarz niech wszyscy wiedzą z kim mieli i będą mieć do czynienia.

oko za oko

skorupowanego, zlodziejskiego,dal swobode kryminalistom,przeto go wybrali.

to narod co, bedzie gorszy to wina i wylacznie tego obecnego MAFIJNEGO rzadu PO.

Należy pokazać gębę z bliska i wyraźnie, żeby wszyscy wiedzieli o kogo chodzi. Najlepiej portrety powiesić na rynkach miast powiatu !

przeciesz to wszystko wasze.rzad PO dal wam zielone swatlo.

Czymś się trzeba zabawiać. Nie ma pracy, nie ma sportu, nie ma autorytetów, nie ma wartości. Czymś trzeba lukę wypełnić. Młódź musi mieć idoli. Ma tylko TV. Tam na okrągło pokazują bezkarnych politycznych gangsterów, jest z czego brać wzorce. I nie pieprzcie o karaniu. Nie wiadomo kogo by tu bardziej karać. Ich, Ich Rodziców, Ich nauczycieli, Ich wychowawców, czy Ich idoli? Może Nas wszystkich, zakniętych w czterech ścianach i lejących żółć wokół. Karę i tak dostaną wyższą niż jakiś notabl co po pijaku zabił. Nim kto zechce wymierzać kary niech sie wejrzy w lustro.

Puknij się w głowę.

Dlaczego nigdy nie podają z jakiego miasta czy wioski są? Lepiej dla wszystkich będzie jak takie rzeczy będą publikowane.

Jakieś takie pitusie.

OLoo wiadomo ze cioty! We czterech napadać na dostarczyciela pizzy to po niżej męskiej godności.

sam se wejrzyj w lustro werbusie

Prawo słabe czy władza bezsilna...?

dlaczego jest chroniony ich wizerunek!
Oni są wyjęci spod prawa?

zakuc ich do kamieniołomu.......

powiat cieszyński ! Pogotowie alarmowe !

powiat cieszyński ! Pogotowie alarmowe !

Zamknac na 20 lat i karmic zimna Pizzą!

Pierwszy raz popieram opinie..................Stela.

liczbę to zaniżyłeś ogromnie.

jeszcze więcej bo burmistrz nie chce zakładów w naszym mieście. Wypad! zakłady produkcyjne, my tu kulturą i sztuką żyjemy.

i po trochu przyjeżdżać, żeby mi tu zamętu w Cieszynie nie robili.

nie najgorzej, a wy se radźta jako chceta, kiełbaski i piwo na 1200- lecie dostanieta...

Pewnie na jakiś prochach byli. Znam tych kolesi i uważam, że inni też powinni poznać ich gęby.

Werzałem w lustro. Zobaczyłem obrońców broniących złotych chłopaków, o nieskazitelnych opiniach. Ujrzałem uniewinnienia i zawieszenia. Zobaczyłem własną gębę z zaciśniętymi szczękami. Pokazałem "fuck you" i odeszłem od lustra.

Jak się nie skończyło chyba nawet podstawówki i pisze się się "przeciesz" i zwala za to winę na partię
rządzącą to jednak moher się kłania.

Kto winę zwala na rząd pod kierownictwem Naszego Ukochanego Przywódcy Narodu jest oczywistym moherem. Natomiast kto winę zwala na kaczorów stygmatyzuje się od razu na intelygenta. Wielu wyborców, którzy optują na rzecz PO sądzą, iż zapewnia im to automatyczny akces do grona wykształconych i światowych, mają nadzieje, że od razu po oddaniu głosu na partię Tuska będą ładnie pachnieć, uchodzić w oczach innych za ludzi potrafiących posługiwać się sztućcami i zaliczać się do lepszych, niż są w istocie.

Dobre.

WłADZA dopiero się obudzi z letargu niemocy jak pseudo bandyci wejdąż do urzędu miasta i po kolei będą o0pkładać tych wielkich radnych na cele z burmistrzem ! pYTANIESW GDZIE MIEJSCA PRACY - PO CHUJ NAM TAKA SOLIDARUCHOWA , PISOWSKO-PLATFORMOWSKAwładza ,która tylko myśli jak zarobić duże pieniądze ! WSTYD SOLIDARUCHY , WSTYD !!

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama