, sobota 18 maja 2024
Miał 4 promile i jechał przez Ustroń
Aż ośmiu nietrzeźwych kierowców zatrzymała w weekend policja. fot: ARCDodaj do Facebook

Miał 4 promile i jechał przez Ustroń

ER
Aż ośmiu nietrzeźwych kierowców zatrzymała w weekend policja. Rekordzista miał prawie 4 promile. Nie przeszkadzało mu to, żeby jechać przez centrum miasta.
Pijani kierowcy wpadli w Brzezówce, Cieszynie, Ustroniu, Zabłociu, Skoczowie, Wiśle i Ogrodzonej. Rekordzista to 46-letni kierowca cinquecento, który jechał samochodem po całej ulicy Grażyńskiego. — To zwróciło uwagę policjantów, którzy go zatrzymali — mówi Ireneusz Brachaczek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Niecodzienne zdarzenie z udziałem pijanego kierowcy miało miejsce w Wiśle-Czarnem w niedzielne popołudnie. Świadkowie widzieli jak opel combo taranuje szlaban i wjeżdża na drogę leśną prowadzącą z Wisły do Jaworzynki. Na ulicy Zaolzie w Jaworzynce auto zatrzymało się na słupie. Gdy na miejsce dotarli policjanci, w uszkodzonym pojeździe nie było już kierowcy, ale ustalenie właściciela auta i  miejsca jego pobytu trwało tylko chwilę. 25-latek zamieszkały na terenie gminy Istebna był pijany.
Komentarze: (5)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

ulica Zaolzie w Jaworzynce :D

Zaolzie to dzielnica Istebnej.

"to nie ja prowadziłem ten samochód, byłem pijany i nie pamiętam komu dawałem kluczyki, jak wpadliśmy na drzewo to on zaczął uciekać, ja nawet próbowałem go gonić, ale się nie udało, nic więcej nie pamiętam" i po sprawie

Hmmmm Jak to dobrze , że choc pamieta fakt , że próbował go gonic ... Szkoda tylko , ze jest mi tak cieżko uwierzyc w te brednie... Niestety znam takie same głupawe tłumaczenia mojego eksmęża

Mam jakieś dziwne, nie wiadomo skąd biorące się wrażenie, że nazywasz się Hilary Clinton, a tłumaczenie, o którym mówisz brzmiało "nie łączyły mnie żadne stosunki intymne z tą kobietą, a ta plama na jej sukience to majonez. Ja tylko pokazywałem jej jak się pali cygaro"

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama