, poniedziałek 27 maja 2024
Makabra! Ofiarę polali benzyną i podpalili. Już siedzą (wideo)
Pożar nieopodal ul. Kopernika wybuchł w piątkowy wieczór.  Dodaj do Facebook

Makabra! Ofiarę polali benzyną i podpalili. Już siedzą (wideo)

MM
W poniedziałek zmarła druga osoba poszkodowana w piątkowym pożarze pustostanu przy ulicy Kopernika w Cieszynie. Cieszyńscy policjanci nie mają wątpliwości, że przyczyną pożaru było podpalenie. Już zatrzymali sprawców i przedstawili im zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Ofiarę polali benzyną i podpalili!
Pożar nieopodal ul. Kopernika wybuchł w piątkowy wieczór. Po czterech godzinach walki z żywiołem udało się ugasić ogień. Służby na miejscu dokonały jednak tragicznego odkrycia: znaleziono zwęglone zwłoki ponad 50-letniej kobiety a także bardzo mocno poparzonego (niemal 100 proc. powierzchni ciała) 59-letniego mężczyznę. Niestety, mimo szybkiej akcji ratunkowej i przetransportowania mężczyzny do siemianowickiej "oparzeniówki" nie udało się go uratować. Mężczyzna zmarł w poniedziałek.

Pierwsze oględziny miejsca zdarzenia mogły wskazywać, że przyczyną pożaru mógł być wybuch małej butli gazowej. Jednak gdy policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli miejsce tragicznego w skutkach wydarzenia, szybko natrafili na ślady dwóch mężczyzn, którzy mogli mieć związek z pożarem. To dwaj bracia w wieku 15 i 27 lat - obaj w chwili zatrzymania byli pod wpływem alkoholu (młodszy miał 0,8 promila w organizmie, starszy prawie 1,5 promila). Obaj mieli poparzone ręce, a stróżom prawa tłumaczyli, że to efekt nieudanego ogniska.

Kolejnego zatrzymania policjanci dokonali w sobotni poranek - w ich ręce wpadła kobieta, która mogła mieć związek ze sprawą. Po trwających przez trzy dni dochodzeniu policjanci nie mieli wątpliwości, że doszło do zbrodni ze szczególnym okrucieństwem - mężczyzna, który zmarł w poniedziałek w szpitalu został oblany przez sprawców benzyną i podpalony. Ogień następnie przeniósł się na kobietę, która poniosła śmierć na miejscu.

Zarzuty zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem usłyszała dwójka sprawców, to notowani już wcześniej przez policję 27-letni mężczyzna oraz 37-letnia kobieta, mieszkańcy Cieszyna. Policjanci tłumaczą, że motywem zbrodni były niewielkie rozliczenia finansowe. Za zabójstwo grozi im kara dożywotniego więzienia.

PISALIŚMY: Śmierć w płomieniach

Komentarze: (39)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

No, no Panie C. to była tylko kwestia czasu jak wrócisz Pan pod cele, teraz już chyba na zawsze!!!

nie założono mu kajdanek na te poparzone ręce, przedtem należało mu zdjąć opatrunki, żeby kajdanki lepiej pasowały.

.,.

ano po to by siedzieć w więzieniu, tam jest jego miejsce!!!

powinno być oko za oko. Mieliśmy mieć tanie państwo, teraz o dwóch zbrodniarzy będzie więcej doi utrzymania. Spalić zwyrodnialców będzie taniej.

Do pieca z nimi. Jak wielcy obrońcy życia chcą żeby se paśli ryje w pierdlu. To niech ich utrzymują za swoje. Jak dostaną po 20 lat to koszt utrzymania tych 2 wyniesie okrągły milion złotych.

A największym absyrdem jest to że takiemu bydlakowi za siedzenie w pierdlu liczą się latka jako przepracowane do emeryturki. No przecież to paranoja. Jak może tak być że człowiek 20 lat siedzi i liczy mu sie to jako 20 lat pracy. TYLKO POLSKA !!!! DNO

To bydło powinno być pokazane na zdjęciu,z dokładnym podaniem imienia i nazwiska oraz adresu/niech rodzina się wstydzi/.

pokolenie JP II.

1 km drogi kosztuje miliony, bo pan inż.za biurkiem bierze pensje 2-cyfrową, a robotnik przy łopacie też 2-cyfrową, czyli robocizna kosztuje krocie + materiały...
TO DLACZEGO tacy ludzie nie pracują w kamieniołomie czy przy takich fizycznych pracach drogowych...? AGA

a SB-ek 7.500 zł. a taki bandzior żyje darmo na koszt nasz, czyli państwa ! I to jest słuszne prawo ..?

Grunt to resocjalizacja i utrzymanie na nasz koszt różnych zwyrodnialców. Badźmy miłosierni w Panu...

Pójdziemy aż po życia kres... a sorry,to nie tak miało być

Co to w ogóle za prawo ??? Ma chronić obywateli, a nie tych zbrodniarzy. POtem taki sobie siedzi, nic nie robi, jeść dostanie, opieka medyczna pod ręką, ciepełko i jeszcze oczywiście mnóstwo możliwości w ramach resocjalizacji... Do kamieniołomów z nimi !!! Więzienie to ma być kara a nie wakacje na koszt podatników...

zapanował na forum. Wierzą tacy że tylko Bóg może osądzać a sami najchętniej by do kamieniołomów wysłali

Para jest stela?

PO ma nowych wyborcow

Michnik pozwala...i drugi jakala Owsik

Mamy pokolenie JP ? Tak - Janusza Palikota. Wśród wielu znajomych, pasujących do stereotypu? młodzi, wykształceni, z dużych miast?, dla których ktoś taki jest autorytetem i uczciwym politykiem, który jest inteligentny i mówi prawdę, rozumianą jako to, co myśli podobno większość. I przyznają się do swojego idola bez jakiejkolwiek żenady. Na pytanie jaką prawdę mówi JP, nie mogą sobie nic przypomnieć. Podobnie wyglądają sympatie większości ludzi zatrudnionych na uniwersytetach. Cóż jaka elita, takie społeczeństwo.

"Naród staje sie panem własnego losu, nie tylko kiedy ma wielu dobrych synów, ale także wtedy kiedy posiada dostatek siły, by zdławic złe syny." - Roman Dmowski

No i można sobie ponarzekać. I tak wiadomo, że nic z tego nie wyniknie. 15 dostanie pouczenie lub poprawczak. 27 dostanie kilka miesięcy/latek za usiłowanie spowodowania uszczerbku na zdrowiu ze skutkiem śmiertelnym. A przy okazji śmierci ludzi zabitych przez padlinę, wyłażą kolejny raz jakieś kompletne debile równające to do polityki. Z waszego poziomu dno patrzy na was z góry.

Bełkot

przedstawili zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucienstwem!!!czyli grozi im kara nawet dożywotniego więzienia!!!ubolewam tylko,że takie mendy będą sobie żyły z moich podatków.szkoda,że nie ma kary śmierci!!!

No to beda miec dozywotnie wczasy na koszt
podatnikow!!!!!
Zyjemy w bogatym kraju !!!!!!

Może trza karę śmierci wprowadzić...

chodzi o Pospieszalskiego?...

bynajmniej nie są Oni. Problemem jest nasz polski naród, który kradnie, jest krajem bardzo dużej przestępczości i z tym należało by sobie poradzić. Zamykanie ludzi nie rozwiąże problemu ale wprost przeciwnie - nasili. Z więzienia wyjdą jeszcze gorsi przestępcy. Przykładem może być sąsiednia Rosja, gdzie mają łągry, ludzie są wysyłani do ciężkich robót, często są katowani, a przestępstw nie ubywa.

bolesne, w jakim kraju my żyjemy.

Jak komu kraj nie pasuje - granica blisko. Do wyboru: Rosja, Ukraina, Białoruś, RFN, Czechy, Słowacja, Szwecja.....itd. Wszędzie cię serdecznie oczekują.

masz racje i kilka milionów Polaków już jest za granicą, zostali w dużej części debilątka, którym pozostaje być dumnym z siebie i zazdrościć tym, którzy wyjechali bo nic więcej nie potrafią.

No to macie tepliczko a smradeczek, spokojny cieszynek.... Napady na kantory,utopione dzieci,spalona para..jak na wschodzie w dziczy ruskiej. Jakies uwagi i komentarze stela??

pewnie glosowali na PO

To były werbusy, ci mordercy a debilem to jesteś ty. też werbowanym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bo głosowali w większości na PO?

pomidor

To wielcy patrioci z sympatiami do pis.

bronić krzyża. To wielcy patrioci z sympatiami do pis. I tak lepsi niż ich klechowe autorytetki, bo nie gwałcą dzieci.

Czy ktoś pamięta hasło platformersów z 2005 : ,, PO - Pełna Odpowiedzialność”?

A KTO BYŁ NA MIEJSCU TRAGEDII PIERWSZY. POLICJA NIE , STRAŻ POŻARNA NIE, NIE WIARYGODNE STRAŻ MIEJSKA ZAWSZE W NICH WIERZYŁAM SĄ NAPRAWDĘ NA MEDAL. JAK, SIĘ ZGŁOSI TY SZYBKO PRZYJADĄ NIE TAK JAK INNI Z TYCH CO MAJĄ BYĆ A NIE SĄ.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama