, czwartek 6 października 2022
Grupa Żywiec S.A.  Przedsiębiorcą Podbeskidzia
Laureat Konkursu Pracodawca Podbeskidzia - Grupa Żywiec S.A. Browar w Żywcu, Jerzy Dwornicki (w środku), Dyrektor Browaru w towarzystwie Kanclerza Loży Tomasza Greli i Katarzyny Konarskiej Dyrektor Loży. fot. ARC Dodaj do Facebook

Grupa Żywiec S.A. Przedsiębiorcą Podbeskidzia

KK
Loża Bielska Business Centre Club rozstrzygnęła konkurs \"Pracodawca Podbeskidzia\". Laureatem została Grupa Żywiec S.A. Browar w Żywcu. Firma uzyskała najlepszy wynik punktowy.
- Działania grupy zasługują na uznanie. Chodzi m.in. o: realizowanie projektów innowacyjnych przy współpracy z uczelniami wyższymi, liczne modyfikacje w zakresie BHP, prowadzenie spójnej polityki personalnej, w której działalność szkoleniowo-rozwojowa jest powiązana z kluczowymi kompetencjami firmy, wsparcie lokalnych działań sportowych i kulturalnych - wymienia Joanna Hernik z bielskiej loży BCC.

Kapituła konkursu wyróżniła także firmy:
- Enersys Sp. z o.o. w kategorii „Inwestycje w regionie” za przeprowadzone inwestycje obejmujące m.in. wentylację, budowę nowych pomieszczeń na hali produkcyjnej, budowę nowych pomieszczeń socjalnych i biurowych, a także stałe inwestowanie w rozwój infrastruktury (rozpoczęto budowę nowej hali magazynowej),

- Fenice Poland Sp. z o.o. w kategorii „Inwestowanie w rozwój zasobów ludzkich” za prowadzoną politykę szkoleniową dla całej organizacji zbieżną z bieżącymi potrzebami, prognozowanie zmian w organizacji i przygotowywanie kadry rezerwowej oraz stwarzanie możliwości rozwoju w organizacji,

- PPG Polifarb Cieszyn S.A. w kategorii „Zarządzanie personelem” za realizowanie spójnej polityki personalnej, w której ważnym elementem jest rozwój pracowników.

Specjalne wyróżnienie ”Lidera Zmian” otrzymali: Krzysztof Skowroński, dyrektor Zakładu Electrical Components International Sp. z o.o., Wanda Klimsiak, członek Zarządu, Dyrektor Personelu, Organizacji i BHP Fenice Poland Sp. z o.o. oraz Mikołaj Juźwiak, prezes Zarządu Finnveden Metal Structures Sp. z o.o.

- Wyróżnienie to otrzymują menedżerowie, którzy świadomie zarządzają zmianami w swoich organizacjach - doskonalą procesy, poszerzają zasób produktów, dostrzegają ryzyka zarówno w środowisku wewnętrznym jak i zewnętrznym firmy, planują i wprowadzą zmiany - tłumaczy Joanna Hernik.

Honorowym Członkiem Biznes Centre Club został starosta bielski Andrzej Płonka.

Patronat nad konkursem Pracodawca Podbeskidzia 2009 sprawowała Gazetacodzienna.pl
Komentarze: (17)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Kotlina Żywiecka to wklęsła forma terenu pomiędzy pasmami Beskidów Śląskiego, Małego i Żywieckego, jednak NIE NALEŻĄCA do żadnego z nich ... !

...

już nie zmieni złego wizerunku GC w relacjach z Grupą Żywiec!

Co wy z tym pobeskidziem mocie ?! Śląsk Cieszyński !!!

Zawsze myślałem ze Żywiec leży w Beskidach a nie pod nimi.....

Polifarb? Padłem. Mobbing to sprawne zarządzanie personelem?

...

Na Żywiecczyźnie może i być Podbeskidzie. U nas jest jednak Śląsk - Śląsk Cieszyński - i jak to mówi Szołtysek: intelektualne zaplecze G.Śląska.

Zaplecze? Czyli co jestesmy gorsi od GŚ?

Nie gorsi :) absolutnie ino jak na GŚ brakuje intelektualistów to pozyczomy im Naszych ze Ślunska Cieszyńskigo :)

Kariera na cudzych plecach

pracowac do Mokate. Nawet bonów na święta nie ma, miliony tylko na 'złote karpie' dla panujących. Fuj co za chciwość.

a moglo wygrac MOKATE :D USTRONIANKA :D GOEMBIEWSKI :D ATAL ;D Perełki ... no trudno, ktos sie pomylił.... aha, no i Cementownia "Goleszów"

Bo Żywiec nie leży w Beskidach, tylko w Kotlinie Żywieckiej. Kotlina to nie góry.

Jo niczego pojczować jim nie bydym!

Kotlina gorska nie leży w górach ... ! Co za truteń i trol z ciebie

Wyników w tym konkursie nie można kupić - nominowanych do tytułu głównego wyłania się w drodze analizy odpowiedzi zawartych w ankiecie konkursowej (ok 60 pytań). Kapituła konkursu siedzi nad tym kilka ładnych godzin, więc proszę nie mówić, że ten tytuł można kupić. Praca organizacyjna przy tym konkursie to naprawdę cieżka praca.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama