, sobota 25 maja 2024
80-latka zginęła w GoleszowieDodaj do Facebook

80-latka zginęła w Goleszowie

ER
Kolejny śmiertelny wypadek z udziałem pieszego. Tym razem zginęła 80-letnia mieszkanka Cisownicy.
Do wypadku doszło w czwartek po południu w Goleszowie, w okolicy zjazdu na Leszną Górną. Jadący w kierunku Cieszyna fiatem punto 54-letni cieszynianin potrącił przechodzącą przez jezdnię w miejscu nieoświetlonym 80-latkę z Cisownicy. Kobieta w wyniku odniesionych obrażeń poniosła śmierć na miejscu. Kierowca był trzeźwy.

80-latka to już piętnasta ofiara wypadków w tym roku na drogach Śląska Cieszyńskiego.

PISALIŚMY:
Śmierć na dwupasmówce
Zabił przechodnia i uciekł
Potrącił leżącego
Komentarze: (11)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Widziałam ten wypadek,próbowali ją reanimować,niestety za długo czekali na pogotwie.Współczucie dla rodziny.

Jedno z najniebezpieczniejszych miejsc w okolicy. Ostatnio ktoś skosił przystanek teraz to...
Ciekawe czy mieszkańcy doczekają się jakiegoś chodnika...

pytanie czy 80-latka była trzeźwa

Ciekawe ile jeszcze musi zginąć ludzi na tej drodze, by władze gminy pomyślały o jakimś chodniku..!!!!!! Inne gminy nie tak bogate, potrafia mieć chodniki, drogi a w Goleszowie jakoś nic się nie da..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Masakra.... kiedy ktoś pomyśli o bezpieczeństwie mieszkających tam ludzi!!!!!!!!!!!!!! Kolejna niepotrzebna śmierć!!!!!!!!! ZRÓBCIE COŚ!!!!

I znów trzeba poważnie i otwarcie, bez krępującego wstydu i odważnie zapytać : Gdzie byli rodzice ofiary ! No, gdzie byli rodzice ? !!!

Każda śmierć jest bolesna choć jak tak się poważnie zastanowić to jest ona niezbędnym i koniecznym zakończeniem naszego ziemskiego byto - padołu. Choć to już tylko kwestia gustu i upodobań czy ktoś chciałby być rozjechany przez automobil. A czy coś da się zrobić dla zwiększenia bezpieczeństwa pieszych ? Może piechurzy w miejscach pozbawionych chodników powinni chodzić polami, rowami ? A gdy brak przejścia dla pieszych ? Może zaprowadzić nową świecką tradycję kopania podkopów , tym razem pod drogami...W końcu każdy pod kimś dołki kopie to można by w ten sposób połączyć przyjemne z pożytecznym.

Odias tropi pumy; nie czepiajcie się.

Do Leona B. ty masz serce czy kamień? Jesteś DURNIEM!!!!

80 latka szła do kościoła ...

Do Cisowniczanka.
Z tego co wiem to gmina chciała robic chodnik zarówno tam jak i przez cała Równię. Ale dlaczego nie zrobili?? Ano dlatego, że ludzie mieszkający przy tej drodze się nie zgodzili na odsprzedaż gruntów pod chodnik. Chodnik miał być dalej od drogi za drzewami.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama