, sobota 2 marca 2024
17-latek chciał przekupić policjantówDodaj do Facebook

17-latek chciał przekupić policjantów

ER
Strumieńscy policjanci zatrzymali 17-latka z Mnicha, który chciał im wręczyć 50 zł w zamian za to, aby go nie aresztowali. Teraz grozi mu nawet 5 lat więzienia.
— Do próby przekupstwa doszło wczoraj około 1.00 w nocy. Na interwencję w rejon strażnicy OSP w Mnichu, strumieńscy policjanci pojechali po telefonie jednego z mieszkańców. Grupka młodzieży zakłócała ciszę nocną i niszczyła znaki drogowe. Kiedy mundurowi przyjechali na miejsce młodzież rozbiegła się. Na miejscu został tylko jeden mężczyzna, który - jak się okazało - przyjechał w odwiedziny do kuzyna. W chwili, gdy policjanci z nim rozmawiali podszedł do nich inny młody chłopak. Nie chciał okazać dokumentu tożsamości, więc policjanci postanowili go zatrzymać. Wtedy wyjął z portfela 50 zł i wręczył jednemu z funkcjonariuszy prosząc, by dać mu spokój — opowiada Ireneusz Brachaczek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Policjant nie dał się skusić. Po przewiezieniu łapownika na komisariat okazało się, że 17-letni mieszkaniec Mnicha ma prawie 2 promile. Dzisiaj stanie przed prokuratorem, który zdecyduje o jego dalszym losie. Grozi mu do 5 lat więzienia.
Komentarze: (10)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Śmiechu warte! Z tego co napisaliście dobry adwokat zrobi niezły użytek. Podszedł ,a oni go wylegitymowali.Nie chciał okazać dokumentu czy go nie miał. Mógł być pijany i co z tego? Moim zdaniem policja zbyt pochopnie legitymuje naszych obywateli naruszając ich prywatność. Bo pod jakim zarzutem legitymowanego owego młodego człowieka ,który sam do nich podszedł- a więc nie uciekał- ufał władzy -czytaj policji. A ci zrobili w krótkim czasie z niego przestępcę.Coś chyba nie tak?Mogę nie mieć dokumentów, mogę być pijany ,ale nie chcę być w tych okolicznościach zatrzymywany. By mi dano święty spokój gotów jestem samo się ukarać i dać funkcjonariuszom wymierzony przez samego siebie mandat za nie posiadanie dokumentów czy ich nieokazywanie.W jakim kraju my żyjemy.? To Rywin za łapówkę czy też prubę korupcyjną kilkaset razy wyższą siedział dwa lata a tu od razu 5 lat więzienia?

I znowu oszałamiający sukces. Od kiedy ludzie platformy kierują resortem grube ryby świata przestępczego wpadają "jednego po drugim"

nagrody powinni dostać ci dzielni policjanci nareszcie jakaś grubsza afera im się trafiła pijany 17 latek i 50 zł brawodla policji wstydzili by się nawet opowiadać o takich sprawach . teraz na koszt podatników będą się zajmować yaką sprawą policja prokurator sąd a prawdziwi bandyci będą mieli trochę spokoju

jak by ci policjanci mieli trochę rozumu to zawieżli by go do domu dali mandat za zakucanie ciszy nocnej i po sprawie

podejrzewam że gdyby to było 500 złotych to może by wzięli, zresztą był inny zatrzymany w tym czasie, który byłby świadkiem zdarzenia łapownictwa

Gówniarz jeden,robi sobie jaja z władzy. Za 50 zł to se żona policajta nawet wacików nie kupi.

tydzień temu pourywano lusterka w samochodach 300 m od posterunku w Cieszynie...wczoraj jakiś młodzieniec wykąpał się we "florianie",a następnie pokazał publicznie swojego "ptaka"-było to koło 14-15 popołudniu...z całysz szacunkiem dla Policji i SM -gdzie wtedy byliście i kiedy wreszcie będzie porządek w mieście ?

Jeżeli okazany ptak przy fontannie był nielotem to czyn taki nie podlega karze.

Faktycznie-smiechu warte!!!!!!!
Lepiej by sie policjanci nie osmieszali!!!!!
Bierzcie sie lepiej do roboty i prawdziwych bandziorow zamykajcie.
Ja tez sie nie dam policji wylegitymowac-jakim prawem- mam im udostepniac moje dane!!!!!!.
Zygac sie chce na to co policja wyprawia!!!!!!

jaka mieścina, taka afera...

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama