, piątek 29 września 2023
W święta też warto zwiedzać
Przewodnik jest mały, więc można zabrać go i na skuter. Byle tylko było po czym jeździć w te święta... fot. Wojciech Trzcionka Dodaj do Facebook

W święta też warto zwiedzać

ER
Mimo niewielkich rozmiarów znaleźć w nim można bardzo wiele ciekawych informacji. Miniprzewodnik wydany właśnie przez powiat cieszyński pozwoli jeszcze lepiej poznać atrakcje turystyczne regionu.
Jak najlepiej spędzić kilka dni na Śląsku Cieszyńskim? Odpowiedź na to pytanie znaleźć można w nowowydanym „Miniprzewodniku po Śląsku Cieszyńskim”, który zawiera propozycje spędzenia wolnego czasu na Śląsku Cieszyńskim. Z z przewodnikiem zwiedzać można obiekty sakralne, zabytki i miejsca atrakcyjne turystycznie.

— Aby atrakcyjnie spędzić czas, zobaczyć miejsca warte poznania czy dowiedzieć się  ciekawych rzeczy nie trzeba już nosić ze sobą ciężkich, nieporęcznych przewodników. Dziś wystarcza kieszeń — mówi Paweł Brągiel członek Zarządu Powiatu Cieszyńskiego. Publikację wydano w nakładzie 15 tys. egzemplarzy.

Informator trafił już do punktów informacji turystycznej oraz do gmin. Dostępny będzie także w Centrum Informacji Turystycznej w Katowicach. — Wydanie miniprzewodnika niewątpliwie przyczyni się do zwiększenia atrakcji turystycznej i promocji powiatu cieszyńskiego — dodaje Brągiel.
Komentarze: (4)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

dobrej informacji nigdy nie za wiele, trzeba obiektywnie przyznać, że UM w Cieszynie dba o promocję miasta i regionu wystarczjąco dobrze (estetyczne i czasem pomysłowe - puzzle, bajki, przedmioty użytkowe - wydawnictwa, etc)

powiat już znacznie mniej, więć mini-przewodnik, niestety wiosny nie czyni...

ta, niewątpliwie, przewodników nigdy za wiele; informacja musi być - a jedynie kieszeń ogranicza, jak słusznie zresztą i prawdopodobnie niechcący zauważył Pan Brągiel

a może zamiast krytyki coś pozytywnego ?

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama