, czwartek 18 kwietnia 2024
Żyła w Kuusamo, Śliż w Pragelato
Rafał Śliż wystartuje w Pucharze Kontynentalnym. fot. Wojciech Trzcionka Dodaj do Facebook

Żyła w Kuusamo, Śliż w Pragelato

SPORTOWEBESKIDY.PL/ER
Piotr Żyła, klubowy kolega Adama Małysza uzupełnił zespół, który zainauguruje narciarski sezon w Pucharze Świata. Inny wiślanin Rafał Śliż wystartuje w Pucharze Kontynentalnym.
— Piotr Żyła będzie czwartym zawodnikiem, który uzupełni kadrę naszych skoczków narciarskich podczas konkursu drużynowego w fińskim Kuusamo — powiedział Łukasz Kruczek, drugi trener kadry. — Nie mamy żadnych specjalnych oczekiwań wobec nich. To pierwszy konkurs w tym sezonie. Chcemy po prostu żeby dobrze wystartowali — dodał.

Do Kuusamo oprócz Żyły pojadą Adam Małysz, Kamil Stoch i Maciej Kot. O miejsce w tej czwórce walczył też Marcin Bachleda. Trenerzy zadecydowali jednak, że pojedzie on wraz z Robertem Mateją, Stefanem Hulą i wiślaninem Rafałem Śliżem na pierwsze zawody Pucharu Kontynentalnego do włoskiego Pragelato.
Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama