, wtorek 21 maja 2024
Skoczów: Szkółka Piłkarska "LUKAM 2010" uczciła Dzień Dziecka (zdjęcia)
Szkółka "LUKAM 2010" jest ewenementem na skalę regionu i zapewnia profesjonalne warunki do szkolenia dzieci już od 6 roku życia. fot. Marcin Gawlas Dodaj do Facebook

Skoczów: Szkółka Piłkarska "LUKAM 2010" uczciła Dzień Dziecka (zdjęcia)

KATARZYNA KOCZWARA, zdjęcia MARCIN GAWLAS
Działają od kilku miesięcy, 1 czerwca postanowili uczcić Dzień Dziecka. Na stadionie Skoczowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji aktywnie czas spędzali zawodnicy Szkółki Piłkarskiej \"LUKAM 2010\", ich rodzice i zaproszeni goście. Zadbano nawet o pogodę.
Jednym z najważniejszych punktów bogatego programu było podpisanie umowy patronackiej między Ireneuszem Kościelniakiem a Antonim Piechniczkiem. - Czuję się związany z tym terenem, stąd na taką współpracę się zgodziłem. Mam zamiar służyć wsparciem merytorycznym. Czasem popatrzę na trening, mecz, coś podpowiem. Przez mój kontakt z piłką europejską zawsze mogę dostarczyć materiały szkoleniowe. Trzeba wykorzystać entuzjazm tej młodzieży i pracować z nimi nowocześnie, uwzględniając najnowsze trendy w piłce światowej - uważa legendarny trener.

Antoni Piechniczek wysoko ocenia skoczowską szkółkę. - Są świetnie zorganizowani, zdyscyplinowani, pięknie jednolicie ubrani. Widzę olbrzymią rzeszę dzieci, rodziców, dziadków, krewnych. Taka szkółka może zdynamizować lokalną społeczność, może zintegrować i dać satysfakcję.

Z nawiązanej współpracy cieszy się także Ireneusz Kościelniak, założyciel i trener Szkółki Piłkarskiej "LUKAM 2010", trener KS Wisła Ustronianka. - Cieszę się, a jednocześnie jestem zaszczycony, że pan Antoni Piechniczek został patronem naszej szkółki. To żywa legenda polskiej piłki, więc współpraca z tak wybitnym trenerem na pewno będzie dla nas korzystna - powiedział.

PISALIŚMY: Skoczów: LUKAM 2010 - nowy klub piłkarski powstaje pod Kaplicówką

Po części oficjalnej przyszła pora na sportową zabawę. Na boisku równolegle odbywały się rozgrywki piłkarskie i konkurencje sprawnościowe, także z piłką nożną w roli głównej. Organizatorzy zadbali, aby poza rywalizacją między zawodnikami, młodzi podopieczni szkółki aktywnie spędzili czas także z rodzicami. W zabawach sprawnościowych uczestniczyło dziecko wraz z ojcem. - Bardzo fajna inicjatywa, zresztą jak sama szkółka. Nasz syn od września chodzi na treningi, bardzo je lubi. Trener ma świetne podejście, widać, że chce dla zawodników jak najlepiej. Oby pogoda dopisała i każda para taty z dzieckiem zdążyła się sprawdzić - mówiła podczas imprezy Marcelina Adarghal.

Dzień Dziecka ze Szkółką Piłkarską "LUKAM 2010" otwarty był także dla dzieci spoza klubu. Dla nich przygotowano malowanie twarzy, udostępniono zjeżdżalnię oraz trampolinę. Rodzice mogli zobaczyć, jak wyglądają zajęcia w szkółce. - Atmosfera jest bardzo fajna, rodzinna. Córka ma dopiero 4 lata, jeszcze dwa i może zacząć kopać piłkę - przyznał ze śmiechem Ireneusz Czarnecki.

Impreza pod każdym względem okazała się sukcesem. Dopisała także pogoda. - Rozgrywki sportowe i zabawa trwały do wieczora, a na boisko nie spadła ani jedna kropla deszczu. Jak zobaczyłem nazajutrz zdjęcia z sąsiednich gmin, nie mogłem w to uwierzyć. Chyba czuwała nad nami opatrzność - przyznał trener Kościelniak, który zapowiada, że impreza z okazji Dnia Dziecka organizowana przez szkółkę "LUKAM 2010" będzie miała swoją kontynuację.

Foto


Foto


Foto


Foto


Foto


Foto


Foto


Foto
Komentarze: (21)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

powiem tak!! ważne że dzieci mają radochę i przyjemność , a reszta czyli my dorośli zazdrościmy im że nie są jeszcze w świecie obłudnej kasy. Panie Irku zawsze ktoś się znajdzie któremu coś się nie podoba, każdy mierzy i waży zawsze według siebie.

te głupie i obraźliwe wpisy ,to tak naprawdę nie wiem kogo mają dotknąć...dzieci grających? rodziców,bo chcą coś dla swoich pociech?czy tez chodzi o panią burmistrz?
Zastanówcie się co piszecie -bo wy którzy krytykujecie nie macie pojęcia jaki dzieci trenują-a najważniejsze są z tego powodu dumne!!!!
Trenerze głowa do góry ,nasze dzieci są szczęśliwe ,że pan je trenuje!!!!

Efekty? Może przyjdą z czasem. Ale nie muszą.

Bardzo dobrze ze coś się w Skoczowie dzieje nie to co w tym śmiesznym Cieszynie ! Tak ze tylko pogratulować pomysłu panu Kościelniakowi ! Ale wazna jest jedna sprawa ? jeżeli sie ma poparcie co do pomysłu z miasta to mozna wszystko , tylko trzeba troszeczkę chciec ? To przesłanie jest do p. SZCZURKA ! chyba jakiegos ?burmistrza miasta

widze ze boli was sukces czlowieka który na to wszystko bardzo ciezko zapracował , a ci co nim gardza sami niczego dobrego zrobic nie umieją !
nikt nikogo na siłe do niczego nie zmusza więc skoro ludzie zapisza tam swoje dziecko to dlaczego boli to niektórych tak bardzo że obrażaja p.Kościelniaka???

Naprawd było super!!!!!!!!

Niznikiewicz ma ten caly klub i to miast gdzies ? byle by sie kasa zgadzala i byle by mieli co w papierach napisac ze sie odbylo ? A wszystkim w ratuszu to pasuje bo nikt od nich niczego nie chce ? A przeciez w papierach sie zgadza bo byla impreza

Popatrzcie jakie to bagno w tym Cieszynie ? Mają turniej z okazji Dnia Dziecka a nawet słowa nie pisze na ten temat w Gazecie Codziennej czy na OX ? Kto za to odpowiada ? Niżnikiewicz ? pewnie znowu jest na kortach ? Czy Ci nieudacznicy z Piasta ?

Jestem graczem szkółki piłkarskiej Lukam. bardzo się cieszę że mogę tam grać. Pozdrowienia dla mojego trenera.

Pan Kościelniak to mistrz robienia propagandy wokół swojego bisnesu Wszystko co robi jest bardzo dobrze przemyślane aby mieć jak najwięcej
kadydatów do szkółki a potem kasa,kasa.Naukę propagandy napewno pobierał w PRLu.Porozumienie
z Górnikiem Zabrze w Ratuszu w swietle kamer.Na patrona szkółki kto ? ikona realnego socjalizmu.Każdy krok Kościelniaka filmują kamery
,kazdy trening prowadzony przez Kościelniaka filmują kamery,gazeta codzienna pełna Kościelniaka.Ciekawe gdzie jeszcze Kościelniak zzrobi zdjęcie,proponuję przy krzyżu na kaplicowce nowy nabór murowany

w Toruniu mają o.Rydzyka, my w Skoczowie pana Ireczka, który potrafi zbajerować nawet panią burmistrz i dyrektora SOSIR-u, ale to sie skończy!Płaćcie nieświadomi rodzice, płaćcie!

Mam pytanie do pana Burmistrza czy ma pan zamiar coś zrobić z tym nowo wybranym Zarządem Klubu czy jak zwykle nie zrobi pan nic ? Bo zastanawiam się czy zabrać swoje dziecko z tego klubu ?

my mamy piast z takim zarzadem ????????????????????romanski,kostorz,paruzel,jeżak a do tego ojciec paruzela brat paruzela matka kostorza i mamy klub rodzinny - największe nieporozumienie niekompetencja i wstyd dla miasta to już faktycznie koniec pilki ? gratulacje dla pana burmistrza za dobor ekipy ?

W Cieszynie jest turniej z okazji Dnia Dziecka jutro organizowany przez Piasta ?

Bardzo fajny pomysł z tą Szkółką gratulacje za pomysł dla pana Kościelniaka . Ja mam takie pytanie do Cieszyniaków czy zawsze Skoczów musi być od nas we wszystkim lepszy ?

Organizacja SUPER, impreza pierwsza klasa!!!. Medal cały czas wisi na karku mojego synka (choć tylko srebrny)!!!! Bawiliśmy się świetnie. TRENERZE tak trzymać!!!!

no niestety teraz to i ty masz racje !

Masz racje, tylko Ci chłopcy jak się czegoś nauczą, to stad wyjadą, bo tu nie mają przyszłości...

gościu pokazuje ze trzeba sie wziasc do pracy z dziecmi a nie tylko narzekać na poziom pilki w polsce , za kilka kilkanascie lat powinny byc efekty !!
Zycze powodzenia.

Nie aparat czyni fotografa. Ale dobrze, że już nie dajecie tego durnego efektu i stucznie nie przeostrzone jest

"Impreza pod każdym względem okazała się sukcesem." Wszystkiego czego się tknie nasza pani burmistrz staje się sukcesem. Mając to w pamięci ufnie spoglądamy w przyszłość naszego miasteczka.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama