, niedziela 23 czerwca 2024
Piast zbiera pieniądze dla obrońcyDodaj do Facebook

Piast zbiera pieniądze dla obrońcy

SPORTOWEBESKIDY.PL
Około 6 tys. zł - tyle potrzeba na zabieg, po którym Michał Kotwica mógłby wrócić do gry.
25-letni obrońca Mieszko Piasta Cieszyn pozyskany z Beskidu Skoczów, boryka się z kontuzją kolana. Aby mógł wrócić do gry konieczny jest zabieg wycięcia łękotki. Chcąc poddać się tej operacji, korzystając z NFZ, musiałby czekać bardzo długo. — To nasz najlepszy zawodnik. Gdyby udało się przeprowadzić zabieg w najbliższym czasie, Michał mógłby zacząć trenować zimą i wrócić w rundzie wiosennej do gry — przyznają działacze Mieszko Piasta. Tyle, tylko że w tej sytuacji piłkarz musiałby skorzystać z prywatnej kliniki. A taki zabieg kosztuje około 6 tys. zł. Zawodnika na to nie stać, więc cieszyński klub wyszedł z inicjatywą zbiórki pieniężnej na rzecz piłkarza.

Podczas ostatniego spotkania Mieszko Piasta z Sokołem Zabrzeg kibice i sympatycy cieszyńskiego klubu mogli złożyć datki na ten cel. Wielu zadeklarowało wpłatę większych kwot. Na razie zebrano niecały 1000 zł. Klub szuka sponsorów, darczyńców i apeluje do fanów o pomoc. Kolejna zbiórka pieniędzy na operację Michała Kotwicy zostanie przeprowadzona 6 października podczas meczu Mieszko Piasta z Podhalanką Milówka.
Komentarze: (3)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Michał! Wracaj szybko do zdrowia!

czekamy na naszego kapitana. Z nim będzie tylko lepiej

No właśnie, takie osiągnęliśmy DNO w Polsce, że nawet Nam nie wolno... zachorzeć

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama