, piątek 23 luty 2024
Małysz podwójnym mistrzem PolskiDodaj do Facebook

Małysz podwójnym mistrzem Polski

ER
Adam Małysz (KS Wisła Ustronianka) wygrał sobotni i niedzielny konkurs mistrzostw Polski w skokach narciarskich na igielicie.
Na średniej skoczni w Zakopanem za skoki na odległość 90,5 i 89 m otrzymał notę 253 pkt. Srebrny medal zdobył Kamil Stoch (LKS Poroniec) - 236,5 pkt (85 i 87,5 m), trzeci był Klemens Murańka (TS Wisła Zakopane) - 230,5 pkt (88 i 82 m).

W sobotę Adam Małysz został mistrzem Polski na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Małysz w obu seriach okazał się najlepszy. W pierwszej serii orzeł z Wisły poszybował na odległość 126.5 m a w finale osiągnął 134 m.

Srebrny medal zdobył Marcin Bachleda - 120 i 130,5 m, a brązowy Kamil Stoch - 121 i 128,5 m. Czwarte miejsce zajął Rafał Śliż - 122,5 i 125,5 m.
Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama