, piątek 23 luty 2024
Małysz kontra Stoch



Dodaj do Facebook

Małysz kontra Stoch

SPORTOWEBESKIDY.PL
Adam Małysz dołączył do kadry skoczków narciarskich, która przebywa na zgrupowaniu w Zakopanem.
— Oznacza to, że najlepszy polski zawodnik wystartuje w planowanych na najbliższy weekend mistrzostwach kraju — potwierdza sekretarz generalny Polskiego Związku Narciarskiego, Grzegorz Mikuła.

Kibice będą więc mieli okazję obejrzeć pod Giewontem pojedynek broniącego tytułu lidera ekipy z Kamilem Stochem, który świetnie spisał się w ostatnich dwóch konkursach Letniej Grand Prix. W sobotę zawody odbędą się na Wielkiej Krokwi, natomiast w niedzielę na Średniej.

Start Małysza w mistrzostwach i jego udział w zgrupowaniu stał pod znakiem zapytania, ze względu na problemy rodzinne wiślanina, związane z poważną chorobą jego teścia. Według nieoficjalnych informacji stan ojca Izabeli Małysz nie uległ poprawie. — Rozpoczynamy ostatni etap przygotowań do startów zimowych, więc Adam jednak zdecydował się do nas dołączyć — stwierdził drugi trener reprezentacji, Łukasz Kruczek.
Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama