, wtorek 23 kwietnia 2024
Małysz faworytem bukmacherów
Adam Małysz przygotowuje się do nowego sezonu. Czy zadowoli kibiców i bukmacherów? fot. Wojciech Trzcionka Dodaj do Facebook

Małysz faworytem bukmacherów

ER
Zdaniem bukmacherów, Adam Małysz ma szansę wygrać Puchar Świata po raz piąty, co jeszcze w historii skoków nikomu się nie udało.
Jak pisze serwis Skijumping.pl, na niecały miesiąc przed inauguracją zimowego Pucharu Świata w skokach narciarskich, zdecydowanym faworytem bukmacherów do zdobycia Kryształowej Kuli jest Adam Małysz. Za triumf w klasyfikacji generalnej polskiego skoczka można otrzymać 3,15 zł za każdą postawioną złotówkę.

Jak pisze portal, szanse na zwycięstwo Thomasa Morgensterna, który wygrał tegoroczną Letnią Grand Prix, bukmacherzy oceniają na 4:1, a kurs za Gregora Schlierenzauera wynosi 5:1. Bukmacherzy wierzą również w Andersa Jacobsena, za którego można otrzymać 6,50 zł za każdą postawioną złotówkę.
Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Bo Adas jest THE BEST !!! I wygra ...

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama