, czwartek 20 czerwca 2024
Malinka na biurku prokuratora
Obecnie koszt budowy skoczni w Malince szacowany jest na około 47 mln zł. fot. Wojciech Trzcionka Dodaj do Facebook

Malinka na biurku prokuratora

SPORTOWEBESKIDY.PL/WO
Sprawa przeciągającej się budowy skoczni K-120 znajdzie finał w prokuraturze.
Władze Centralnego Ośrodka Sport w Szczyrku wysłały wniosek do cieszyńskiej prokuratury dotyczący możliwości popełnienia przestępstwa przy budowie skoczni. Chodzi o osuwisko, do jakiego doszło na zeskoku w sierpniu 2006 roku. Dyrektor COS w Szczyrku Zbigniew Łagosz chce, by prokuratura zbadała, czy osuwisko to efekt błędów projektantów, badań geologicznych, czy wykonawcy.

Tymczasem rozpoczęły się intensywne prace przy modernizacji skoczni narciarskiej w Szczyrku Skalitem. Obecnie teren skoczni jest wzmacniany palami, aby nie powtórzyła się sytuacja z Wisły Malinki.

Obecnie koszt budowy skoczni w Malince, łącznie z potrzebnymi naprawami i wzmocnieniem zeskoku, szacowany jest na około 47 mln zł. Dotychczas wydano 25 mln zł.
Komentarze: (4)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Jak jest zbudowany masyw Cienkowa... wie każdy góral, gorol tyż.

Patrząc na to jak zachowuje się zniszczony stok , nie zabezpieczony po " katastrofie" przez tyle czasu / nic sie nie dzieje / jestem pewien że cała ta afera to tylko po to żeby opóźnić lub w ogóle nie skończyć skoczni w Wiśle.

Gdyby ta skocznia była budowana w Szczyrku to jestem pewien że już by była dawno temu skończona. Ale że jest budowana w Wiśle to trzeba jak najbardziej przeszkadzać!!!!!

Boże, jaka tu w ludziach nienawiść!

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama