, poniedziałek 4 marca 2024
Lotos Poland Tour: Oczekiwanie na odbiór wyciągu (konkurs)
Bjoern Einar Romoeren w ramach Letniego Grand Prix w skokach narciarskich pojawi się tylko na zawodach w Wiśle i Klingenthal. fot. Katarzyna Koczwara Dodaj do Facebook

Lotos Poland Tour: Oczekiwanie na odbiór wyciągu (konkurs)

KK
Już tylko kilka dni dzieli nas od inauguracji Letniego Grand Prix w skokach narciarskich. Cykl rozpocznie się w Wiśle, gdzie wciąż nie wiadomo, czy skoczkowie na górę wywożeni będą samochodami, czy wyciągiem.
- Wszystko mamy zapięte praktycznie na przysłowiowy ostatni guzik. Czekamy na dzisiejszy odbiór techniczny kolei, to ważny dla nas dzień - przyznaje Andrzej Wąsowicz, współorganizator wiślańskiego konkursu, prezes Śląsko-Beskidzkiego Związku Narciarskiego.

Do Wisły przyjadą najlepsi i najpopularniejsi skoczkowie świata. W ramach Lotos Poland Tour Fis Grand Prix w Polsce odbędą się zawody w Wiśle, Szczyrku i Zakopanem. Tylko w Wiśle będzie można zobaczyć skoki popularnego Bjoerna Einara Romoerena. - Norweg wystąpi tylko w Wiśle, później wróci do domu na swój ślub - potwierdza prezes Wąsowicz.

UWAGA! KONKURS!

Aby otrzymać jeden z dwóch podwójnych biletów na niedzielny konkurs w Wiśle (miejsca siedzące), wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Ile konkursów liczy cały cykl Letniego Grand Prix w sezonie 2011? Odpowiedzi prosimy przesłać na adres:konkursy@gazetacodzienna.pl
 
Czekamy na maile z prawidłowymi odpowiedziami oraz danymi uczestników konkursu (imię i nazwisko oraz PESEL).

Bilety dla zwycięzców konkursu będą do odbioru przed zawodami w kasie przy skoczni w Wiśle. Ważne, aby zabrać ze sobą dowód osobisty.

Konkurs zakończony! O wygranej powiadomimy za pomocą poczty elektronicznej.

POLECAMY: Lubisz konkursy? Śledź na bieżąco i wygrywaj nagrody!
Komentarze: (7)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dobra rada dla tej pani IC nie bedzie miala czasu na cwaniactwo.

Pani I.C zazdrosc to choroba trzeba sie leczyc a najlepiej wypic pol litra oleju rycynowego to pomoze.

I.C to pani

Panie IC.ciekawe co pan w zyciu dobrego zrobil

Po naszemu po polsku na ostatnią chwile bez marginesu czasowego. Spróbujemy a potem się zobaczy co z tego wyniknie. A może jak wyciąg nie ruszy, terenówki nawalą, konie osłabną itd to się naprędce zorganizuje wielobój pt. marszobieg pod górę na skocznie + skok.... a narty- narty zawodnikom wyniosą na skocznię krasnale.

A Wąsowicz jak to g...zawsze wypłynie na wierzch.Ze skoczni go wy.... to go Tajner przygarnął,a winnym takiego stanu rzeczy jest pan W.

a moze zamiast wywozic skoczkow konmi do wozu zaprzac
Dyrektorow tych od odbioru technicznego!!
odbior mozna zrobic w PIATEK !!
podajcie nazwe tej firmy ,ktora w takim tempie pracuje

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama