, poniedziałek 8 lipca 2024
Kolejne dwie bramki Jelenia (WIDEO)

Dodaj do Facebook

TKA/Gazeta.pl
Auxerre pokonało 2:1 Monpellier w meczu 11 kolejki francuskiej Ligue 1. Obie bramki dla gospodarzy strzelił Ireneusz Jeleń.

Polski napastnik utrzymuje fantastyczną dyspozycje z poprzedniego tygodnia, kiedy poprowadził swój zespół do zwycięstwa nad Lille, zdobywając dwie pierwsze bramki w sezonie.

Tym razem także dwukrotnie pokonał bramkarza Montpellier. Obie bramki padły w pierwszej połowie, w 16. a następnie w 29. minucie. Jeleń, podobnie jak Dariusz Dudka, zagrał pełne 90 minut. Obaj zawodnicy znaleźli się w kadrze powołanej przez Franciszka Smudę na mecze z Rumunią (14 listopada) i Kanadą (18 listopada).