, niedziela 21 kwietnia 2024
Kajto liczy na dobrą zabawę
Kierowca z Ustronia marzył o starcie w Warszawskiej Barbórce. fot. Kajto.pl Dodaj do Facebook

Kajto liczy na dobrą zabawę

ER
Kajetan Kajetanowicz zadebiutuje w zamykającej rajdowy sezon Barbórce Warszawskiej. Kierowca z Ustronia wystartuje z pilotem z Maciejem Wisławskim.
Po pełnym emocji i niespodzianek, zakończonym już cyklu RSMP 2007 swoją „kropkę nad i” popularny Kajto postawi w duecie z Maciejem Wisławskim, który słynną Karową zna jak własną kieszeń. Obaj wystartują w Kryterium Asów w lancerze evo IX, tym samym, w którym wygrywali w tym roku odcinki specjalne i zwyciężyli na Elmocie.

— Ogromnie się cieszę, że po krótkiej przerwie znów startujemy – mówi Kajto. — Tym bardziej, że w Warszawskiej Barbórce nigdy jeszcze nie jechałem, a zawsze o tym marzyłem. Nie nastawiam się jednak na zaciętą rywalizację. Część zawodników walczyć będzie na pewno o ułamki sekund w podrasowanych samochodach, bo przepisy na Barbórce nie są takie sztywne, jak na rajdach RSMP. A my pojedziemy seryjnym miśkiem, jak w całym minionym sezonie. Nic w nim nie grzebaliśmy. Wszystkie elementy pozostały bez zmian. Chcemy po prostu pojechać i pobawić trochę samych siebie, sponsorów, ale przede wszystkim kibiców, bo dla nich głównie jest ten rajd. W związku z tym mam nadzieję, że będzie bardzo ślisko.

Barbórka rozpocznie się w sobotę 8 grudnia.
Komentarze: (5)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

My jedziemy i bedziemy kibicowac naszemu drajwerowi. Kajto GO!!

...takich kibiców to też bym olewał...

robert jestes cienki ...akajto daremny

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama