, wtorek 27 luty 2024
Kajetan Kajetanowicz mistrzem Polski
Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran na mecie Rajdu Koszyc. fot. ARC Dodaj do Facebook

Kajetan Kajetanowicz mistrzem Polski

MM
Kajetan Kajetanowicz wraz z pilotem Jarkiem Baranem okazali się najlepszą polską załogą w krajowym czempionacie. Swój prymat w kraju potwierdzili podczas Rajdu Koszyc, przedostatniej rundzie zmagań w sezonie 2010.
W Rajdzie Koszyc nasza załoga zajęła trzecie miejsce. Jednak przewaga, jaką wypracowali sobie podczas wcześniejszych siedmiu rund pozwoliła im na zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Rajdowych Mistrzostw Polski. Zespół Subaru Rally Team w Radzie Koszyc okazał się zresztą najszybszą załogą z Polski.

Tytuł Mistrza Polski w klasyfikacji generalnej bardzo dużo dla mnie znaczy. To mój pierwszy tak znaczący triumf. Ciężko na niego pracowałem i jestem niesamowicie zadowolony. Cieszę się tym bardziej, że tytuł ten zdobyłem startując z Jarkiem Baranem, którego ogromna pomoc, doświadczenie i profesjonalizm dawały poczucie pewności w każdej wspólnie spędzonej chwili. Na słowa uznania zasługuje nasze Subaru oraz cały zespół, który ciężko pracował przez cały sezon, a także ci, którzy trzymali za nas kciuki, kibicowali nam przez cały sezon i są ze mną od początku mojej kariery – przyznał po zawodach Kajetanowicz.

Radości nie krył również pilot kierowcy. - Wspaniała chwila dla mnie, dla wszystkich w zespole Subaru. Mój czwarty tytuł, ale zdobyty po dziewięciu latach, więc smakuje jak ten pierwszy. Wielkie słowa uznania dla talentu Kajetana. Cieszę się, że ten jego pierwszy tytuł, może nie ostatni, jest w części moim udziałem, mogłem w tym uczestniczyć. Słowa uznania także dla naszych rywali. Wierzę, że wspólnie tworzyliśmy świetne widowisko. Dziękuję naszym kibicom, trzymającym kciuki od początku sezonu – mówił Jacek Baran.
Komentarze: (6)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Mistrzostwo Polski to nic takiego! Gdyby Ficek nie niszczył wszystkiego w Cieszynie - Kajetanowicz od dawna był by mistrzem świata!

Jesteś po prostu idiotą

Wspaniała wiadomość ! Gratulacje dla załogi. Może to będzie zalążkiem szansy na odrodzenie się rajdu Wisły na naszym regionie ? Uważam, że warto to wykorzystać również w tym celu. Kajo - prawdziwy sportowiec. Brawo !

Gratulacje dla Kajta, Jarka i cełego zespołu!
Bedziemy świętować z wami na dolnośląskim!!!

do autora - Baran tj Jarek nie Jacek!

GRATULUJĄ...

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama