, poniedziałek 11 grudnia 2023
Czesi wzmocnią Mieszko Piasta
Dzisiaj Mieszko Piast gra sparing z Lutnią Zamarski. fot. WO Dodaj do Facebook

Czesi wzmocnią Mieszko Piasta

DZ/ER
Beniaminek bielskiej ligi okręgowej powiększy się o młodzieżowców, napastnika Mieszko Piasta, który poprzednią rundę spędził w Kaczycach i dwóch czeskich piłkarzy.
— Jeden to obrońca z Trzyńca, z którym kiedyś grałem, a drugi to ofensywny pomocnik — wyjaśnia Michał Kurzeja, trener Mieszko Piasta. Pod jego okiem zawodnicy trenują codziennie prócz czwartku. — Zajęcie dwa razy dziennie nie są możliwe. Zawodnicy pracują, musieliby brać urlopy. Zobaczymy, jak sytuacja się rozwinie, być może w kolejnym tygodniu treningi będą także w czwartek — mówi szkoleniowiec.

Wiele wskazuje, że zespół opuści Tomasz Kołder. Nie wiadomo, co z Grzegorzem Wisełką, który w poprzednim sezonie był piłkarzem i wspólnie z Kurzeją prowadził Mieszko Piasta. Niewykluczone, że Wisełka zostanie jednak w klubie, a także w... drużynie i będzie występował w lidze okręgowej. Sprawa miała się rozstrzygnąć na dniach.
Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama