, poniedziałek 26 września 2022
Błachowicz w Wiśle: Kibicujcie mi, postaram się dać z siebie wszystko (zdjęcia)
Jan Błachowicz w Wiśle jest na tygodniowym zgrupowaniu, przygotowuje się do listopadowej walki rewanżowej. fot. Maciej Kłek Dodaj do Facebook

Błachowicz w Wiśle: Kibicujcie mi, postaram się dać z siebie wszystko (zdjęcia)

KATARZYNA KOCZWARA, zdjęcia MACIEJ KŁEK
Na 36 dni przed rewanżową walką w Łodzi Jan Błachowicz trenuje na zgrupowaniu w Wiśle. Odwiedziliśmy go na treningu i sprawdziliśmy, jakie ma nastawienie przed pojedynkiem z Rameau Thierry Sokoudjou.
Do niedzieli, 23 października Jan Błachowicz będzie trenować w Wiśle. Zgrupowanie ma charakter międzynarodowy. - Udało nam się zaprosić czterech bardzo mocnych Szwedów. Prezentują inny styl, inną szkołę niż nasza. Wiele się od siebie możemy nauczyć, warto trenować z ludźmi z różnych krajów - przyznaje zawodnik z Cieszyna.

Treningi odbywają się dwa razy dziennie. Ten, któremu się przyglądaliśmy, koncentrował się przede wszystkim na technice. - Dziś mamy przede wszystkim zapasy, obalenia za jedną nogę, obronę, a także ćwiczenie, jak najszybciej wstać. Trening jest bardziej techniczny - wyjaśnia Jan Błachowicz.

PISALIŚMY: Jan Błachowicz ponownie w ringu! "Johnny" będzie walczył w Gdańsku

Mentalnie Błachowicz jest już gotowy do rewanżowej walki z Rameau Thierry Sokoudjou. Jak sam przyznaje, nastawienie ma pozytywne, czuje się trzy razy lepiej niż przed ostatnią walką z tym przeciwnikiem. Porażka dodała mu siły i zmotywowała.

Jan Błachowicz urodził się w Cieszynie i podkreśla, że jego wyprowadzka z miasta ma charakter tymczasowy. - Jestem z Cieszyna, zawsze się utożsamiam z tym miastem, choć na jakiś czas się wyprowadziłem. Zawsze sercem i duszą jestem w Cieszynie. Tutaj jestem blisko przyjaciół i rodziny. To mnie uspokaja, motywuje. Dobrze się czuję w domu. Nie ma lepszego miejsca na ziemi.

Niebawem naszym Czytelnikom w konkursach rozdamy między innymi bilety na Galę Konfrontacji Sztuk Walki 17, która odbędzie się 26 listopada w Łodzi. - Serdecznie zapraszam, kibicujcie mi, postaram się dać z siebie wszystko - zapewnia Jan Błachowicz.
Komentarze: (11)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

To jest chyba kapułera czy jakoś tam...

ze pana Tadeusza by nie napisał ale Mickiewicz i Małysz nie pokonali by w walce wręcz czołówki europejskiej.

jeżeli Ci co pisali te komentarze są zCieszyna to klękejcie narody! żeby nie znać Jasia Błachowicza czy Michała-Mete-Mankiewicza chłopaki z Cieszyna niech żyje patriotyzm he he

dać - ale rozumiem, że pytasz, czy Błachowicz napisałby Pana Tadeusza? Ps ja naprawdę nie znałem niejakiego Błachowicza - aż do dzisiaj...

Kim jest Małysz wiadomo ze potrafi skakać na nartach i co więcej? Mickiewicz potrafił napisać książkę i co więcej? Jelen potrafi grac w piłkę i co więcej. Kim ty jesteś potrafisz napisać debilny komentarz i co więcej? PS Janek kibice sportów walki trzymają kciuki!

rozumiem, że potrafi dać w mordę i nieraz sam oberwał - ale czy coś oprócz tego?

ŻAL

No to jest gość z Cieszyna co sporty walki uprawia przecież z tekstu wynika...;-)

kpisz czy o drogę pytasz?

a kto to jest?

...

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama